• Сьогодні: П’ятниця, Травень 24, 2019
Інфо ПС

ЯКЩО ТИ ДОСІ ЖИВА(ИЙ), ЗНАЧИТЬ ЦЕ КОМУСЬ ПОТРІБНО – ЧОГО НЕ ВАРТО РОБИТИ В СТАРОСТІ

Ніколи нікого не повчай. Навіть якщо точно знаєш, що виявишся правий(а). Згадай, як це дратувало тебе свого часу. І чи дослухався ти сам(а) до порад старших…

Не намагайся допомогти, якщо тебе про це не просять. Нікому не нав’язуйся.

Не намагайся відгородити близьких від усіх напастей світу. Просто люби їх.

Не жалійся! На здоров’я, на сусідів, на уряд, на пенсіний фонд, на…! Не перетворюйся в сварливу стару на лавочці біля під’їзду.

Не чекай вдячності від дітей. Пам’ятай: немає невдячних дітей – є нерозумні батьки, які чекають від дітей подяки.

Уникай фраз на кшталт: «Я в твоєму віці…», «Я віддав(ла) тобі кращі роки…», «Я старший(а), тому я краще знаю…». Це нестерпно!

Якщо у тебе будуть онуки, не наполягай, щоб вони називали тебе на ім’я, а не бабусею (дідусем). Це глупо.

Не витрачай останні гроші на омолоджувальні процедури. Це даремно. Краще витрать їх на подорожі.

Не дивися на себе в дзеркало і не роби макіяж у затемненому приміщенні. Не лести собі. І намагайся по можливості виглядати елегантно. Саме елегантно, а не молодо. Так буде краще.

Бережи свого чоловіка, навіть якщо він став зморшкуватим, безпомічним, буркотливим стариганом. Не забувай, що колись він був молодим, сильним і веселим. І точно він один із небагатьох, хто пам’ятає тебе юною, стрункою, вродливою. І напевно, він єдиний, кому ти сьогодні по-справжньому потрібна…

Не намагайся будь-якою ціною наздогнати час: розбиратися в нових технологіях, маніакально слідкувати за новинами, постійно вивчати щось нове, аби не «відстати від життя». Це смішно. Роби те, що тобі подобається. Скільки можна?!

Ні в чому себе не звинувачуй. Як би не склалося твоє життя чи життя твоїх дітей – ти зробила(в) все, що могла.

У будь-якій ситуації зберігай гідність! До самого кінця! Постарайся, це дуже важливо. І пам’ятай: якщо ти досі жива(ий), значить це комусь потрібно.

Січень18/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України