• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

ЯКЩО ТРОЄ ШАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ ГОВОРЯТЬ МАЙЖЕ ОДНЕ І ТЕ Ж – ЗНАЧИТЬ У СТАВЦІ ВЕРХОВНОГО НЕ ВСЕ В ПОРЯДКУ

Спочатку була заява Aleksei Bobrovnikov, який веде журналістське розслідування обставин, пов’язаних із нападом на мобільну групу Андрія Галущенка («Ендрю»), і який змушений був виїхати з України. Журналіст, який зібрав чимало важливих доказів у цій резонансній справі, загибель групи «Ендрю», а пізніше й його товариша Володимира Кияна пов’язує не з нападом ворожої ДРГ чи якоюсь випадковістю, а про сплановану акцію замішаних у контрабандних потоках військових чинів ЗСУ.

(http://ru.tsn.ua/…/predsmertnoe-intervyu-volontera-andreya-…) (http://zn.ua/project/fate/story6)(http://gordonua.com/…/moskal-soobshchil-chto-kontrafaktnye-…)(http://tsn.ua/…/donbaska-sira-zona-faktichno-peretvorilasya…)(http://ru.tsn.ua/…/kak-andrey-galuschenko-borolsya-s-kontra…) (http://ru.tsn.ua/…/semya-prosit-rassledovat-zagadochnuyu-sm…) (#galuschenkogate)

Згодом Бобровнікова, який через погрози армійських змушений був емігрувати, підтримав Юрій Касьянов.kasjanov Він написав наступне: «2 вересня 2015 року на підконтрольній 92-й бригаді території неподалік від Щастя Луганської області загинули Андрій Галущенко («Ендрю») і Дмитро Жарук, слідом за ними – Володимир Киян («Тайфун»).

Довгий текст Aleksei Bobrovnikov про розслідування цієї невдячної справи. Єдиним результатом якого на сьогодні є лише те, що Олексій змушений покинути Україну, побоюючись за своє життя.

Я багато говорив і писав про цю історію, обмінювався інформацією з Олексієм, проводив власне “розслідування”. Задовго до загибелі хлопців я знав і знаю, що призначені “герої” часто опиняються насправді затятими подонками і негідниками. Я знав і знаю, що пресловута “Система” своїх не здає, інакше потягнеться ниточка з клубка жахливих злочинів, що приведе на вершечок владної піраміди.

Я був на місці розстрілу групи Ендрю. Я опитав десятки свідків. Я бачив рани на тілі загиблого Тайфуна. Я розмовляв із ним за кілька годин до загибелі; і знаю, навіщо він насправді залишився на ТЕС… Я чув про канал постачання важких наркотиків. Мені говорили про зворотній потік сучасної російської зброї в Україну. Я впевнений, що “своЇ” вбили своїх – аби постійно отримувати брудне, криваве бабло…

Я не виїду!»

Юрій Касьянов 

 

400  І нарешті – гучна, пронизана болем, заява Андрія Білецького, що підтверджує і ці свідчення, і вказує на «кришу» брудних оборудок на фронті, і розкриває справжню мету знаходження Нацгвардії в другому ешелоні – ЗАЧИСТКА НЕУГОДНИХ І СПРАВЖНІХ, НАЦІОНАЛЬНО СВІДОМИХ, ПАТРІОТІВ.

“Я не можу більше мовчати про ситуацію в Національній гвардії України. Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни – на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція. Для мене загальна ситуація в Нацгвардії не є чужою – більшість солдатів і офіцерів Національної гвардії є моїми бойовими побратимами і соратниками, з якими я пройшов 2014-2015 роки війни. Ситуація, про яку я кажу, – це не результати дії більшості нацгвардійських офіцерів, які чесно виконують свій обов’язок перед Батьківщиною, це виключно злочини верхівки.

Керівництво Національної гвардії несе загрозу обороноздатності нашої країни.

Я звинувачую керівництво Нацгвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів. Останні приклади, що з’явились у медіа-просторі, – поза межами будь-якого розуміння. Командир Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, полковник Олександр Голяков – сепаратист. У лютому 2014 року він під прапорами “Партії Регіонів” створював Криворізький Антимайдан та закликав людей записуватись у “Криворізьку гвардію”. Подібні гвардійці вбивали учасників Революції, а пізніше ставали ключовою силою у захопленнях ОДА та розхитуванні ситуації в Україні в цілому. Приклад іншого характеру – полковник Юрій Колмик, заступник командира військової частини 3057. Під час наступу російських військ у Криму та на Донбасі цей офіцер активно долучився у соцмережах до тих, хто пропагував “ДНР” та приєднання до Росії. Його заступник, майор Юрій Задерін, у соцмережах голосував за створення Новоросії, підтримував Путіна та дії “Беркута” на Майдані.

Нещодавно громадськості стали відомі факти затримання трьох жінок-військовослужбовців (медсестер) на окупованій території. Але затримують лише медсестер, хоча відомо, що ці поїздки здійснюють і офіцери. Їх не затримують, вони повертаються з окупованих територій і далі залишаються командувати. Діє система домовленостей із ворогом. І ця ситуація відома вищому керівництву Національної гвардії.

Я із командою волонтерів готую розкриття і корупційної складової в Національній гвардії. Ми вже маємо докази того, що ця система краде кожну третю гривню. Невдовзі я буду готовий оприлюднити ці факти.

Порушую іншу тему – систематичне знищення добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії. Мабуть, більших патріотів нашої Батьківщини, як ті перші добровольці, що пішли голіруч на смертельну битву за Україну, не знайти. Де всі ці добробати? Їх поступово розчиняють, розформовують, не оформлюють, зрештою виживають. Згадайте батальйон “Донбас” – його не змогли знищити в Іловайську, так тепер це завершать через паперові процедури. Від своїх побратимів по АЗОВу я трохи не щоденно чую звернення врятувати полк. Ми створили одну з найкращих військових одиниць в Україні. Самодостатню, мотивовану, озброєну. Наші танкісти та артилеристи показали найкращі результати серед збройників 2016 року. Але якщо говорити про минулий рік – Нацгвардія не виділила жодної бойової машини, наші бійці отримували найнижчу зарплатню, ми пережили минулий рік із величезними боргами. Водночас керівництво завалило полк перевірками та інспекціями.

Я звертаюсь до Головнокомандувача Президента України Петра Порошенка, Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Служби безпеки України Василя Грицака – на вас лежить повна відповідальність за ситуацію в Національній гвардії України. Ви будете відповідати за злочин, якщо ці люди залишаться при владі.

Всьому цьому слід покласти край. Якщо ми допускаємо таке керівництво Національною гвардією – це означає, що ми стали частиною цієї системи. Подальший вибір кожного з нас очевидний.

Слава Україні!

Андрій Білецький

(http://blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/587a3805370f5/view_print/)

Січень16/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України