• Сьогодні: Четвер, 28 Січня, 2021
Інфо ПС

ЯКЩО СУСПІЛЬСТВО НЕ КАРАЄ ВИННИХ У ЗЛОЧИНАХ ПРОТИ СЕБЕ, ВОНО НЕ РОЗВИВАЄТЬСЯ

От був Майдан. Але Порошенко зробив усе, щоб вже до 2017 року цінності Революції гідності зникли з українських пріоритетів.

Якщо суспільство не карає винних у злочинах проти себе, воно не розвивається. В Україні вже 20 років діє закономірність: кожен наступний Президент — гірший за попереднього, новий Президент приховує злочини попередників. І саме цю закономірність на сьогодні освоїв і Президент Петро Порошенко. Ним і його наближеними було зроблено дуже багато, щоб представники режиму Януковича змогли зберегти награбовані в українців гроші, щоб вони уникнули тюрми та виїхали за кордон, або ж продовжували безбідно жити в Україні.

До цієї тенденції вкрай негативно ставляться наші західні партнери, бо вони ж усе це бачать.

Будь-який новий Президент повинен, прийшовши до влади, сказати: «Я не прикриватиму тих, хто мучив український народ». Бо в Україні немає розвитку через те, що при владі змінюються лише обличчя, а система та сама, яка була при Кучмі, Ющенку й Януковичу.

Те, що Порошенко сприяє проросійським політикам, призведе до того, що у Верховній Раді вже наступного скликання може опинитись чимало представників проросійських сил. І крім злочинців-регіоналів будуть ще й ті злочинці, котрі розкрадали Україну за Порошенка, вони просто змінять назву партії, щоб відвести негатив.

 

Віктор НЕБОЖЕНКО, директор соціологічної служби «Український барометр»  

Січень05/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України