• Сьогодні: Вівторок, 22 Вересня, 2020
Інфо ПС

ЯКЩО НЕ ТРАПИТЬСЯ ЯКОГОСЬ БОЖОГО ДИВА – ВІД УКРАЇНИ МОЖЕ ЛИШИТИСЯ ЛИШЕ НАЗВА

Те, що сьогодні відбувається з Україною – це наслідки багаторічної побудови олігархічної моделі країни.

Суть її в кількох рисах:

– Відсутність національної української культурної еліти внаслідок блокування у ЗМІ національної культури і активне поширення глобалістських трендів з орієнтацією на “ринкову культуру”.

– Повна відсутність спектру повноцінних політичних партій і рухів – від праволіберальних до ліворадикальних внаслідок орієнтації на вождистський тип цих політичних структур і активну присутність в цих структурах інтернаціонального елементу, інтереси якого лобіюються і координуються на міжпартійному і глобальному рівнях.

– Повна відсутність сильного і координованого національного медіапростору внаслідок слабкості української держави, нерозуміння президентами країни важливості інформаційних стратегій і тотальне компрадорство на всіх політичних рівнях, що знищує національні інтереси країни.

– Повне нівелювання за допомогою підконтрольних ЗМІ моральних, етичних, естетичних, політичних ідеалів у народу України внаслідок тонкої цілеспрямованої, маніпулятивної політики, спрямованої на поголовну деградацію українського народу. Деградація ця виражається у повній залежності від інформації, яка поширюється, відсутності критичного сприйняття, тотальна інформаційна безграмотність, орієнтація на розважальний тип продукту (видовищ, замість хліба!). Тотальна орієнтація на глобалістичні квазіідеали і квазіособистості, якими заселений наш медіапростір.

     Всі ці фактори говорять про те, що за наявності цих та багатьох інших внутрішніх і зовнішніх чинників Україна зі своїм надто високим рівнем толерантності і надто низьким рівнем самосвідомості стоїть на межі свого зникнення як національної держави, де основним джерелом влади є український народ.

Народу, як виявилось, уже практично немає…

Якщо не трапиться якогось Божого Дива – від України може лишитися лише назва.

Це в кращому випадку.

Боже, як би я хотів помилитися!

 

Анатолій Матвійчук

Липень08/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України