• Сьогодні: Середа, Квітень 8, 2020
Інфо ПС

ЯКЩО НЕ МОЖЕТЕ ВИПРАВДАТИ НАДІЙ – ТО ПРОСТО НЕ ДАВАЙТЕ ЇХ…

Прямі ефіри кривих людей не виправлять, й іншим від того не легше.

По суботах рідко, але все ж заглядаю в телевізор. Взагалі немає значення, на що ми дивимося, важливо те, що ми бачимо. Бачимо навіть крізь розумову сліпоту, крізь рабську німоту. І часто не хочемо – а доводиться. Доводиться, нарешті, вчитися розрізняти, чим пряме значення відрізняється від переносного, промовлене слово – від доконаної дії.

Мова політики є за своєю природою мовою брехливою. Чи означає це те, що кожна політична робота є апріорі брехнею і кожен політик – це брехун? Ні, воно означає дещо набагато інше. Воно означає, що єдиним мірилом успіху в політиці є практичний результат. Відтак єдиним критерієм адекватного використання мови є доцільність. А з погляду доцільності часто буває краще щось недоговорити, приховати якусь інформацію або від чогось утриматись. Головне – досягти перемоги, а тоді вже нікого не буде цікавити, сказав ти правду чи збрехав, бо переможців не судять. Решта все – від лукавого, люди!

Адже мені насправді плювати, хто там кого куди возить у раді, хто з ким спить чи хоче спати, хто кому по уму. Я хочу, щоб політикам платили не за прямі ефіри, а за роботу. Бо прямі ефіри кривих людей не виправлять, й іншим від того не легше.

Тому, хлопці і дівчата, які зветесь депутатами, якщо не можете виправдати надію – то просто не давайте її……

 

Олег ФИЛИК

Лютий16/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України