• Сьогодні: Вівторок, 19 Січня, 2021
Інфо ПС

ЯКЩО ХТОСЬ ДЕСЬ ОБІЦЯЄ ВАС УБИТИ – ПОВІРТЕ ЇМ

       Росіяни називають Порошенка, Яценюка, Турчинова, Авакова, Пашинського… представниками партії війни. Ну, власне, маркують як явище – тобто ці політики за війну з Росією і ту війну постійно розпалюють, наживаючи собі дивіденди. А ОПЗЖ – за термінологією, що нав’язується нам із Москви – голуби миру. Така от простенька картину світу для українських салоїдів.     

       Після цього пропонується на виборах вибір: ви – за війну чи ви – за мир? І салоїди-миролюбці мчаться голосувати за мир. Простіше нікуди.


       Насправді не існує жодної партії війни. Ні формальної, ні неформальної. Як і офіційно оголошеного акту війни, який би мобілізував здатних до оборони. Жодної війни і жодної партії війни. Простій, як двері, схемі “партія війни-партія миру” Турчинов з Порошенком для посполитих українців придумали і протиставили схему-формулу, від якої у Енштейна дах поїхав би…

       Згадані на початку політики – такі самі салоїди і миролюбці, як і Рабінович з Медведчуком. Доти, доки українська спільнота буде вірити словам, а не очевидним фактам, доти її, як худобу на налигачі, будуть водити із загону в загін. А на останок проста притча-бувальщина, для тих, хто не боїться дорослим оком дивитися на реальність. Притча ізраїльської поетеси Аліси Ягубець:
        “… В Ізраїлі в’язні концтаборів зустрічалися з місцевими школярами і розповідали про Голокост. Ну, як у нас ветерани зустрічаються.
        Загалом розповіли, потім учитель школярів піднімає та їх питає, які вони висновки зробили. Ті грамотно, завчено так, відповідають, що, мовляв, треба поважати людей, які такі випробування пережили, цінувати мир на землі і таке інше бла-бла-бла.
        Сивенька старенька, яка пережила чи то Освенцим, чи то Майданек, ввічливо кивала головою, а потім гірко посміхнулася і сказала, що це все правильно звичайно, але головний висновок має бути зовсім іншим.
Запам’ятайте НАЗАВЖДИ, – сказала вона, – якщо хтось десь обіцяє вас вбити – повірте ЇМ. Не розмірковуйте як ми тоді, перед Голокостом, що це у них політична риторика така, а самі вони гарні і милі люди, що вони це просто так говорять. Коли вони перейдуть від слів до справи – СТАНЕ ЗАПІЗНО. Вірте тим, хто обіцяє вас убити. І, якщо у вас є сили, беріть в руки зброю і вбийте їх першими, щоб захистити себе і свої сім’ї, якщо немає – хапайте дітей, те, що можете взяти, і біжіть звідти, лишень тільки не мрійте про те, що говорять погане, а думають гарно.”

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник, медіаексперт

Липень07/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України