• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ЯКБИ Ж ТО ТАК БУЛО, ЯК ВИМАГАЄ ГІДНІСТЬ! АЛЕ ЦЕ ПОНЯТТЯ НЕ ВІДОМЕ НАШІЙ ПОЛІТИЧНІЙ ЕЛІТІ

Депутат Моршинської міської ради з фракції БПП підозрюється в зберіганні та розповсюдженні наркотичних речовин.

розпорядження 21 сесія № 56

12 жовтня відбулася позачергова сесія Моршинської міської ради, одним із питань якої було дострокове припинення повноважень депутата міської ради Кулика Миколи Федоровича з фракції БПП. У своїй заяві депутат Кулик не вказав причини виходу з депутатського корпусу, але більшість депутатів і громадськість міста пов’язує це з тим фактом, що 3.10.2017 року його було затримано в підозрі про зберігання та розповсюдження наркотичних речовин.

За роз’ясненнями ми звернулися до депутата Моршинської міської ради Віктора Мукана (Всеукраїнське об’єднання патріотів “УКРОП”) і до присутнього на сесії помічника-консультанта народного депутата України Левуса А.М. Віктора Янка.

     Віктор Мукан: «Закон про місцеві вибори написаний так, що навіть, якщо кандидат у депутати безпартійний, то висуває його всеодно певна політична партія, яка і несе за нього солідарну, звісно політичну, а не кримінальну, відповідальність. За депутата Кулика М.Ф. відповідальність несе Моршинська міська організація БПП, а конкретно її керівництво. Першим номером БПП і керівником на виборах у Моршині був теперішній заступник міського голови Левкович Володимир Іванович.   Якщо факт скоєння важкого кримінального злочину підтвердиться, то висновки повинна зробити партійна організація, але це її внутрішя справа. Та якщо тодішній 1-й номер списку БПП сьогодні заступник міського голови, то, я вважаю, що він не має права морального, я не кажу про юридичну відповідальність, займати публічну посаду в керівництві міста. Тому, як це прийнято в європейських країнах, Левкович мав би піти у відставку або ж – виступити за легалізацію наркотиків на території міста. Пора нам навчитися з повною серйозністю ставитися до політичної діяльності».

     Віктор Янко: «Моршинський міський голова просив депутатів підтримати дану заяву, мотивуючи це тим, що факт «депутат-наркотики» мав місце і це пляма на всю міську раду. Оскільки слідство може тривати довго, то він би не хотів, щоб Кулик брав участь і голосував на сесіях.

  У своєму виступі, який я мав перед депутатами в перерві, я наголосив, що є злочини, які не мають виправдання. Це розв’язання війни, розпалювання міжнаціональної чи міжконфесійної ворожнечі, тероризм і торгівля наркотиками. На жаль, ці злочини мають місце на землі, але в демократичних суспільствах для того, щоб пляма не падала на всю структуру, її керівник бере провину на себе і подає у відставку. Мені всеодно, яке рішення прийме партійна організація. Але Левкович В.І., тепер заступник міського голови, а тоді перший номер у Моршинському БПП, переконував виборців, що в його списку кращі з кращих, багато жителів міста йому повірили, проголосували, та виявилися обманутими, повинен нести політичну відповідальність.

    У відставку подають сильні керівники, слабаки чіпляються за посади до останнього. Чи подасть Левкович у відставку, залежить від того, що для нього важливіше посада чи честь».

Від редакції. Ми намагатимемось інформувати читачів про події, пов’язані з розслідуванням справи про торгівлю наркотиками в Моршині, але моршинським політичним діячам, депутатам, керівництву міста слід не забувати, що ми живемо в час після Революції Гідності. Яка, судячи з усього, ще не завершена…

 

Власкор

Жовтень13/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України