• Сьогодні: Четвер, 21 Січня, 2021
Інфо ПС

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ ЯКІСНИЙ СОН

Для того, щоб якість сну і тривалість були нормальні, обов’язково треба підготувати місце для сну – подбати про те, щоб воно було темне, завісити вікна щільними шторами. Також треба провітрювати приміщення, обов’язково подбати про те, щоб температура в приміщенні не була надто високою – оптимально 18-20 градусів, доволі прохолодно.

Якщо людина звикла, то можна використовувати для більш міцного сну затички для вух та спеціальні маски на очі, які захистять її від шуму і світла під час сну.

Перед сном корисно прогулятися на свіжому повітрі, але при цьому уникати надмірних фізичних навантажень.   Також не пити міцних чаю і кави, виключити алкоголь, смажену і жирну їжу перед сном.

Для здорової людини нормальною тривалістю сну вважається 7-8 годин.

Пізній відхід до сну призводить до порушень у роботі ендокринної системи, послаблює імунітет, викликає депресію, а також сприяє ранньому розвитку хвороб Паркінсона і Альцгеймера.

Щоб уникнути проблем із засинанням і не спровокувати безсоння, слід завершити за 3 години до сну всі моральні й фізичні навантаження, не пити тонізуючих напоїв, а також вимкнути телевізор і гаджети до 22:00.

 

Отто Стойкa, головний лікар Київського міського центру здоров’я

УНН

Березень19/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України