• Сьогодні: Середа, Червень 19, 2019
Інфо ПС

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ І СВОЮ ПЕРСПЕКТИВУ НА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЙОГО

Споживачі газу мають можливість отримати дані з інформаційної платформи оператора ГТС про своїх постачальників, а також перевірити наявність власного EIC-коду у реєстрах споживачів газу. Для цього необхідно скористатись запропонованим онлайн-сервісом.

Послуга, як наголошують в Укртрансгазі, допоможе споживачам, насамперед, попередити та уникнути ситуацій з помилковим чи безпідставним відключенням. Для отримання інформації необхідно ввести ЕІС-код споживача газу, який зазначений у договорі на розподіл природного газу та у платіжках.

У випадку відсутності у споживача ЕІС-коду або якщо в результаті онлайн-перевірки споживач виявив себе в реєстрі на відключення, але при цьому планує продовжувати споживання газу, необхідно звернутися до газорозподільної компанії (оператора ГРМ) у його регіоні із запитом про створення коду та внесення відповідної інформації до інформаційної платформи оператора ГТС.

Наразі усі без винятку побутові споживачі газу (фізичні особи) потрапляють до захищеної категорії відповідно до Постанови КМУ № 867, тому до 01.05.2020 року не можуть вноситись до реєстру на відключення.

 

https://biz.ligazakon.net/ua/news/184336_yak-perevriti-postachalnika-gazu

Березень02/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України