• Сьогодні: Середа, Червень 19, 2019
Інфо ПС

ВИБОРИ-2019: ВСЕ ВИРІШИТЬСЯ У ТРЕТЬОМУ ТУРІ

Це не описка – у першому з мізерним відривом переможе Зеленський. Тимошенко і Порошенко наберуть практично рівну кількість. Вони удвох опротестують результати першого туру в ЦВК, а потім у Верховному суді.

І у другому буде переголосування відразу за трьох – з невеликим відривом переможе Тимошенко, друге місце займе Порошенко, а Зелінський, оскільки не відстояв свою перемогу, різко втратить прибічників. Порошенко опротестує результати виборів і його підтримає реформований під нього Верховний Суд.

У третьому турі Порошенко з мізерним відривом переможе. Тимошенко опротестує, а Верховний суд відхилить протест і назве Порошенка переможцем.

Такий сценарій не фантастичний і має прецедент в українській юридичній практиці. Тобто цілком реальний… Єдине, що може завадити – “прийде лісник і розжене всіх партизанів”.

Коли в партнерах кращий юрист-комбінатор України Медведчук і після “конкурсу” у склад Верховного Суду заводять родичів Ківалова і адвокатів Порошенка, то це вже не виглядає фантастикою… Ця тактика у юристів, здається, називається “взять ізмором”.

Нас же Порошенко протестував на прикладі свіжому – рішення Конституційного Суду про законне збагачення чиновників. Раз це з’їли, то й цю “фанстастику” ковтнемо. Порошенко йтиме на все і до кінця – бо більше всіх кандидатів програє від поразки.

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник

Березень10/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України