• Сьогодні: Неділя, 24 Січня, 2021
Інфо ПС

ВПЕРЕД – НА ГРАБЛІ? МИ ЗДАТНІ ХОЧ ЯКІСЬ УРОКИ ВИВЧИТИ?

27 років тому тихо, без війни і стихійного лиха, вмер СССР. Так все було добре: Берлін взят, цілина, Гагарін, Жигулі, БАМ, десятки тисяч танків, літаків, тисячі ядерних боєголовок, комуналка копійчана, бензин  вартістю мінводи, хлібом з магазину свиней годували і… фсьо.

Знавці конспірології вважають, що всьому причиною євреї, яких не треба було випускати з комуністичного раю. Більш приземлені люди вважають, що в СССР в силу економічної безграмотності влади і постійних імперських авантюр країну просто проїли. Повторю “державу СССР зжерли її громадяни”. Ну, як це зараз роблять популісти Венесуели.

Плакальщики сьогоднішні за радянським раєм сиділи 27 років тому по нірках із прихваченою по блату ковбасою і ризькими шпротами і не думали навіть на вулицю вийти, щоб крикнути: Родіна, ти куда?


Бо націонал-популісти переконали совок, що то все Москва забирає, і варто позбутися її впливу – як усі клуні й комори самі собою заповняться збіжжям і золотом.

Не сталося. Далі крихти після СССР стали доїдати. Може ще гризли б, так Янукович останнє повантажив у Камази і вивіз, щоб із Ростова гавкати про втрачений рай.

Ми здатні хоч якісь уроки вивчити? Чи навесні 2019 -го знову на граблі?

І для згадки – кілька знакових фото з історії СССР.

 Viktor Leshyk

Грудень09/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України