• Сьогодні: П’ятниця, 20 Травня, 2022
Інфо ПС

ВОЮВАТИ З УКРАЇНОЮ – СОБІ МОГИЛУ РИТИ

“Ніколи не воюйте з Україною! Ми – країна з бездоганною військовою стратегією, гнучкою тактикою і непереможною армією. Ми просто дуже скромні, нам не потрібно пишатися майбутніми перемогами, ми самі про себе все знаємо і дивимося на сусідів, які розмахують зброєю і весь час когось там перемагають, як на недорозвинутих.
Ми пам’ятаємо про 4 (!) Українські фронти, що кожен третій Герой Радянського Союзу був українцем, ми єдині, хто продовжував вести бойові дії через 10 років (!!!) після закінчення Другої Світової на своїй території. Ми – герої, всі без винятку, і ми про це знаємо. Ні, у нас немає ненависті до своїх ворогів – лише презирство, це наша сила, наш дух, ми настільки мирна і вільнолюбна нація, що роззброюємо континенти своїм пацифізмом і озброюємо ворогів своїм пофігізмом та цілковитим нехтуванням їхньою доблестю і зброєю. Ми завжди знаємо, що переможемо, дійдемо куди завгодно, до Мальти, Берліна, Відня – нами рухає сила визволителів, а не завойовників.
Ми відверто зневажаємо всі імперії, але нестримно любимо всі Республіки.
Ніколи не намагайтеся нас завоювати – у нас такий досвід партизанської боротьби і підпілля, що це буде остання окупована вами країна. На цьому погоріли Австро-Угорська, Російська і Совітська імперії. Ми розкладаємо порядок із середини і сіємо хаос. Це на генетичному рівні, пам’ять предків. Ми воїни за духом,  родом і покликанням. Ми можемо місяцами танцювати на Майдані, відверто знущатися над Беркутом, доводити його до білого кипіння, 15 хвилин на розгін Майдану перетворюються в місяці. Лише у нас Герої можуть із дерев’яними щитами і палями йти на озброєний спецназ. Ми вселяємо невимовний жах у своїх ворогів, ми парализуємо їх страхом, зковуємо їх заціпенінням і змушуємо тікати. Ми рідко добиваємо ворогів, ми можемо підійти до Москви – і передумати її підпалювати, бо нам стає нецікаво, здолавши ворога, ми втрачаємо свій бойовий дух, своє глобальне позиціонування, свою справедливу місію.
Ми дуже точно ідентифікуємо внутрішнього ворога за страусовими туфлями, а зовнішнього – за імперськими замашками. Ми пуп Землі, її Центр.
Світ крутиться навколо нас. Ми можемо влаштувати глобальну заварушку лише через те, що нам не сподобалася «Йолка». У нас бездоганна стратегія, ми можемо роками прикидатися нешкідливими селюхами, чудово знаючи, що однієї миті тихо пустимо слинку в балаклаву, мирно засинаючи на італійських меблях у Хонці.
Ми універсальні, полілінгвистичні, розділені, розкидані по світу, індивідуальні, ми кожен сам по собі вже бойовий загін – і в цьому наша Сила. Тільки у нас можуть бандерівці охороняти синагоги, євреї – створювати сотні самооборони, росіяни – бути українськими націоналістами, а кримські татари – скандувати “Крим – це Україна!”.
Ми – м’яка сила, рідкі як вода, легкі як повітря і невидимі як Дух. Наші вороги завжди в нас помиляються, друзі нас відчувають і розуміють.
Ніколи не воюйте з Україною – щойно лишень ви подумали, як нас завоювати, ми вже думаємо, де у вас  краще ростимуть огірки. Нічого особистого – просто ми такі є.
Слава Україні!”

 

Автор – невідомий

Січень28/ 2017
  • riter Відповісти
    5 років тому

    Лише у нас Герої можуть із дерев’яними щитами і палями йти на озброєний спецназ. !

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України