• Сьогодні: П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Інфо ПС

ВЛАДА БЕРЕ СОБІ ВІДПУСТКУ

При 40 тоннах львівського сміття у день Стрий скоро отримає терикони сміття, які б ми не назбирали роками. Наш полігон сміття не готовий до таких надходжень.

Сьогодні підписано меморандум львівської обласної та міської рад, Кабміну із 19 містами Львівщини. За документом, львівське сміття у розмірі 580 тонн щодня розподілять між звалищами цих міст. Стрию перепаде 40 тонн у добу.

Не можна за наш рахунок і за рахунок здоров’я наших дітей вирішувати це питання!

Минув майже рік після трагедії в Грибовичах – і львівська влада не запропонувала ніякого рішення. Покажіть нам хоча би проект заводу, земельну ділянку під нього, фундамент – тоді ми підемо вам назустріч.   Наперед вказують дію мораторію – 2 роки. А це що означає? Що два роки ще нічого не робитиметься. Що влада бере собі відпустку, не знаючи як складеться політична ситуація. А вирішувати питання ніхто не збирається.

Вихід із сміттєвого колапсу один – терміново починати будувати сміттєпереробний завод.

Ігор БРИК, координатор районної організації ВОЛЯ-Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі

Квітень23/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України