• Сьогодні: Вівторок, Жовтень 15, 2019
Інфо ПС

ВІДСТОЮЙТЕ СВОЇ ПРАВА, ЗАХИЩАЙТЕ ІНШИХ!

Звернення Асоціації захисту прав споживачів 

Дорогі друзі, колеги! Наша Асоціація існує вже рік і рівно стільки ми стоїмо на сторожі Ваших інтересів. Наші спеціалісти допомагають юридичними порадами, відправляють запити в Міністерства, публікують петиції та привертають увагу громадськості до актуальних тем. Все це дає свої плоди, але зараз ми зіткнулися з потребою взаємодії з активістами у всіх регіонах України.

Тому всіх небайдужих людей з активною громадською позицією запрошуємо приєднатися до нової ініціативи – Громадського контролю.

Відтепер людина, ставши членом Асоціації захисту прав споживачів, отримує можливість відчутно впливати на світ довкола себе. Відстоюйте свої права, захищайте інших!  

Отримавши посвідчення – членський квиток, Ви зможете контролювати якість роботи місцевих органів самоврядування, комунальних служб, медичних установ, транспорту. Ви матимете можливість перевіряти, наскільки сумлінно дотримуються права споживача саме у Вашому регіоні. Якщо цього не відбувається – саме у Ваших силах змінити ситуацію на краще. Ваш вік, освіта або місце роботи значення не мають, для нас важливе лише бажання домогтися справедливості! Громадський контроль буде  проводитися як в державних установах, так і в приватних.

За допомогою нашої Асоціації Ви зможете вирішити власні проблеми та допомогти іншим. Як відомо, вирішити певне питання самотужки значно складніше, ніж зробити це, маючи «за плечима» підтримку могутньої організації. Під нашим патронатом на громадських засадах десятки активістів візьмуть справу в свої руки і наведуть, нарешті, порядок в країні!

Для співробітництва Вам необхідно заповнити коротку анкету на сайті та отримати посвідчення члена Асоціації. При виникненні питань можете звертатися за допомогою форми https://uzsp.com.ua/uk/registration  або на сторінку

https://www.facebook.com/Ukr.org.prav.potrebiteley/

Липень06/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України