• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ВІДРОДЖЕННЯ МІСТА

Якщо чесно дати клінічну картину і правдиво виписати поняття місцевої «еліти» з її комплексами, способом мислення – як тих, хто у владі, так і тих, хто в бізнесі (хоча у нашому випадку це одне і те ж), виникає питання: що краще піти на співпрацю/продатися і бути успішним, чи залишитися собою, не співпрацювати/вилетіти з системи, кинути справу життя і стати маргіналом?

Справді – питання!!! Адже, як на мене, місцева влада завжди мала і має більше значення, ніж центральна.   Письменник Мілан Кундера писав: “Боротьба людини із владою — це боротьба пам’яті із забуванням”. Я хочу нагадати тим, хто забув – з громадськістю рахуються до того часу, поки в міській раді є опозиція. Я ніколи не був прихильником сакральної міської влади, але згоден, що громадськість Стрия має подбати про створення іншої опозиції, яка б могла потіснити владу.

Як на мене, багато громадських діячів у місті із запалом протестують проти дій влади, але зовсім не думають про те, як цю владу посунути. Так – саме посунути, себто замінити. Так чи інакше це має статися, це має відбутися, і Стрийська влада буде прозорою – хочуть вони цього чи ні. Так – буде!

 

Олег ФИЛИК

Листопад08/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України