• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Відповімо власними честю і кров’ю!

5 серпня відбувся загальний збір Правого Сектору Стрийського району та міста Моршин. Основним питанням збору була розстановка акцентів в умовах активізації бойових дій на сході України.

Одноголосно вирішено, що основним принципом діяльності ПС залишається гасло: “Все – для фронту, все – для перемоги!”. А це включає в себе і підготовку кадрів, і матеріально-технічне забезпечення бойових підрозділів у складі Добровольчого Українського Корпусу “Правий Сектор”. Але не слід забувати, що сильний та надійний тил є запорукою перемоги на фронті! Отже все, що пов’язане з подоланням перешкод для цього, є завданням №1 для нас! Тому, для більш ефективної та злагодженої роботи осередку на цьому етапі, відбулися зміни у керівництві Стрийського штабу ПС, погоджені з обласним проводом, який майже у повному складі був присутній на зборі в Стрию.

Отже: керівником «Правого Сектору» у Моршині і надалі є друг Дріт; «Праву молодь» там координує подруга Хома; виконуючим обов’язки керівника ПС у Стрийському районі і в м.Стрий – друг Байкер; «Праву молодь» у Стрию та районі координує друг Католик; бійцями Стрийської чоти 2-ї Резервної сотні ДУК ПС командує друг Колос.
На жаль, були і неприємні моменти – з лав НВР “Правий Сектор” за неприйнятні для націоналіста вчинки та поведінку був виключений друг Ключ, та заявлене останнє попередження другу Двадцятому.
Наприкінці перед побратимами виступили керівник Штабу НВР ПС Львівщини друг Хамер і куратор політичного відділу друг Володимир Москаль. Друг Хамер, зокрема, наголосив, що Рух зараз входить у таку фазу Боротьби, коли будь-які гоніння та репресії проти нас на шляху до Мети не повинні ні на мить, ні у кого викликати слабкодухість, недисциплінованість, відхід від правдивого Націоналізму, а, отже, такі речі будуть суворо каратися. Ми не є ніякими політиканами і популістами, попри зареєстровану партію “Правий Сектор”, а є тими, хто за кожний постулат, донесений до Нації, відповість Честю і Кров’ю!

Слава Україні!

Слава Нації!

Смерть ворогам!

в

Серпень07/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України