• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

ВІД НЕНАВИСТІ ДО ЛЮБОВІ ЛИШЕ… ОДНЕ МІСТО

Ви колись задавалися питанням: чому ми живемо без достоїнства, любимо без палкості і вмираємо без спротиву??? Задавалися питаннями: чому, куди б ви лише не поглянули, бачите тільки питання, на які немає відповідей; чому ваше життя роздирають нестерпні конфлікти?..

Очікувальна позиція, яку ви займаєте, читаючи мої слова і намагаючись не почути їх, – це боягузтво, сутність якого міститься у вислові: “ми не повинні йти на зміни”

Зграї стерва б’ються за владу над вами. Не обманюйте себе стосовно них. Вони жадають від вас покори, а не згоди.

Озирніться – навколо спорохнявілі партогеноси, які невпевнено бурмотять, що ми будуємо нове місто, а насправді думають лише за себе.

Я звертаюся до тих, хто хоче жити і повернути гідність своїм душам. Не намагайтеся жити на умовах своїх ворогів чи виграти у грі, в якій вони встановлюють правила.

Починайте бунтувати.

Позбавлене своїх найкращих рабів місто грабіжників зазнає краху, і в той день повернеться ЛЮБОВ ДО СТРИЯ!

Я перший не буду каятися в своїй ненависті до них, і молю БОГА, щоб мій Стрий ще за мого життя став заповідником для виду, що зникає, – розумних істот.

Олег ФИЛИК

Лютий15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України