• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ВЕРХОВНА ОГИДА

Верховна Рада вже не просто розчаровує, не просто дратує, не просто викликає ненависть – вона вже викликає огиду! Мільйони громадян України на межі виживання, а цей гадюшник приймає (в першому читанні) Закон про Конституційний суд, згідно з яким встановлюють космічну зарплату голові цього пропрезидентського “чего изволите” з Державного бюджету (тобто за рахунок цих злиденних мільйонів громадян) у розмірі УВАГА!!!!!!!! 636 тисяч гривень у місяць!!!

В країні йде війна, а ці “народні” депутати піднімають зарплату собі, коханим, собі, ріднесеньким, і обіцяють колись підвищити пенсії нещасним пенсіонерам, у яких розмір пенсії в десятки разів менший, ніж у них, і в сотні разів менші, ніж тепер буде у голови Конституційного суду!!!
Половина нардепів в більшості випадків узагалі не голосують (ні ЗА, ні ПРОТИ, ні УТРИМАВСЯ). Багатьох уже й забули, коли вони з’являлися на роботі. Є й такі, ЩО (саме ЩО, а не ЯКІ!) приходять до сесійної зали лише потусуватися, розказати черговий анекдот, вирішити свої власні шкурні питання. Майже всі під час засідання вештаються залом або стоять задницями до президії.
Знову буйним цвітом розцвіло кнопкодавство (за себе й за свою фракцію). Не парламент, а збіговисько нероб!   Верховна Рада настільки далека від народу, що дехто вважає, нібито вже нічого не можна виправити. Песимісти і в Україні, і навіть в Росії не раз висловлювали думку, що вилікувати, виправити, оздоровити Верховну Раду неможливо.

Мій рецепт “лікування Верховної Ради вельми простий: 1) скоротити її чисельність із 450 до 120 чол.; 2) позбавити їх депутатської недоторканості; 3) вилучити слово “народний” та іменувати – депутат Верховної Ради (який там “народний”, якщо ЖОДЕН ПРОСТИЙ СМЕРТНИЙ БЕЗ ГРОШОВОГО ЗАВДАТКУ НЕ МОЖЕ БАЛОТУВАТИСЯ КАНДИДАТОМ У НАРДЕПИ!); 4) встановити, що зарплата і пенсія для депутатів Верховної Ради не може перевищувати п’ятиразовий розмір прожиткового мінімуму або мінімальної пенсії; 5) депутат не має права не голосувати взагалі – має натиснути одну з трьох кнопок: ЗА, ПРОТИ чи УТРИМАВСЯ. Той, хто не голосував взагалі, будучи зареєстрованим на пленарному засіданні, позбавляється мандата.

Працюватимуть як звірі! Жоден олігарх не полізе тоді в парламент.

Олег ОЛЕКРА

Від редакції: Автор, правда, не пояснює, яким чином ці зміни внести в Конституцію та інші Закони, адже нинішня ВЕРХОВНА ОГИДА, та й наступна, судячи з прийнятого під себе закону про вибори, їх точно не прийме… Чекаємо на нові рецепти лікування нашого парламенту.

Лютий12/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України