• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

В колоніальному місті можна йти у владу лише з однією метою – знищити її

     Мене просто вбивають слова, позбавлені сенсу. Хоч бери – і не дивись, не читай, не слухай…

Місто б’є хедлайни новинних стрічок: там у лікарні померла дитина, тут піймали чергового реформованого на хабарі, а ще – будівельні крани над шкільними майданчиками, недонагодовані діти у садочах, спотворені дерева, крейдова бруківка, суди забиті позовними заявами на владу, фекалії стікають у ливневі водовідводи, тліючий полігон, смердюча брудна вода, хлипаючі одинокі і самотні в міській раді… І всі нарікають, всі шукають винного, всі незадоволені.

Знаєте, ми несвідомо стали мешканцями експериментального міста – такого собі пантеону рагулів, яких можна стригти, доїти, дурити БЕЗКІНЕЧНО….  У цьому місті ми ніколи не бачили якісного муніципалітету, тому і перетворили меншовартісні доступні речі на кшталт «халявної господарки» на культ….

Монументальний макет міського керівництва настільки сподобав собі позу, в якій – ну просто в неприродній спосіб – глумиться над цією громадою, що, здається, цей передоргазматичний стан триватиме вічно… Злодійська генеологія та майже бездоганна інтровертна підлість стрийських владців дозволяє їм спокійнісінько набивати кишені, поки решта лохів нидіють у коридорі звужених можливостей. Порох старості, що сиплеться з цих істот старої доби, стає для міста тягарем.

…В колоніальному місті можна йти у владу лише з однією метою – знищити її. Гадаю, прийшов час термінувати цей статевий акт, поки він не перетворився на типову позу величної патріотичної стрийської громади – позу страуса…

Олег ФИЛИК

Березень30/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України