• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

В АСОЦІАЦІЇ ІНВАЛІДІВ НЕ ВСЕ В ПОРЯДКУ З ГО(ловою)

Був присутній на зборах громадської організації “Асоціація інвалідів Стрия”

Як висловився голова Львівської асоціації інвалідів, а також заступник голови Асоціації інвалідів України, а також “помічник помічника президента України”, а як на мене – то просто людина з совдеповськими поглядами Леонід Абрамович Тарасенко,
щоб внести зміни до статуту ГО, їм не потрібно проводити ніякі збори. А щоб провести збори ГО – треба 2/3 підписів членів ГО, яких за списком на сьогодні 142, але з них уже багато повмирали, хоча в організації вони ще рахуються. У відомостях же подається, що членів організації є 300 – звідкіля беруть такі цифри?! Виконавчі збори проводяться раз на 5 років, а звітна конференція – раз у рік, це за статутом, а насправді ж раз у 7 років та раз на 2-3 роки.
Також п. Тарасенко намагався всіх «не членів» вигнати зі зборів, бо йому так хотілося, а коли активісти задавали питання – намагався завадити цьому, постійно перебиваючи.
На зборах також була присутня юрист ГО, яка не могла відповісти на жодне запитання, також не могла назвати статтю КУ, вказуючи, що вона не готова відповідати, і їй потрібно підготуватись по КУ.
А тепер найголовніше… Голова ГО пані Дарія Корінець – і голова, і казначей, і бухгалтер організації, сказала, що організація не є прибуткова. Проте, забула вказати що:
Міська рада їх підтримує і виділяє кошти з бюджету.
Міська рада надала їм аж 4 приміщення, 3 з яких здаються в оренду під комерційну діяльність.
Отримують неодноразову допомогу від меценатів.
– Отримують допомогу у вигляді гуманітарних речей, техніки, обладнання для інвалідів, велосипедів, медикаментів.
– Чималу грошову допомогу отримують від іноземних фондів
.
А от допомогу від організації отримують одиниці, вибірково…
Члени ГО не мають можливості дізнатися, скільки коштів надходить від оренди приміщень, скільки коштів надають меценати, скільки – іноземні фонди, так як пані Дарія не обговорює фінансові питання з членами ГО і ніколи не звітує.
Також цікавий той факт, що деякі ГО роками чекають на офісні приміщення від Міської ради. А тут їх надано аж 4, які не використовуються за призначенням, а здаються в оренду.
На невдоволення присутніх п. Дарія заявила, що на її місце вже є наступний голова Уляна Вуйк. Члени організації поставили питання: “А звідки ви знаєте, що вона буде голова, що – були збори і люди вже її обрали???” Мовчання у відповідь…
Напрошується логічний висновок, що в цій організації панує диктатура, і все вирішується одноосібно головою Корінець Дарією!!!

 

Юрій ВАЖНИЙ

Квітень08/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України