• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

УВЕСЬ СССР – СУЦІЛЬНИЙ МІФ, ТОБТО БРЕХНЯ

           Найбільші міфи Другої світової, які живуть у головах росіян і, на жаль, ще багатьох українців досі.

1. “Одна гвинтівка на трьох”. Цю брехню вигадали аби виправдати грандіозні ганебні поразки озброєної до зубів Червоної Армії від німецького Вермахту, на озброєнні якого стояли у більшості своїй легкі танки, що горіли, мов сірники.

2. “Найвеличніший полководець усіх часів і народів” Жуков не знав поразок і практично сам-один витягнув війну на своїх плечах. Насправді, тупий солдафон, якого солдати прозвали “М’ясником” не знав жодної перемоги. Зате поразки мав ганебні й грандіозні.

3. Масовий мор людей у Ленінграді стався через блокаду. На Нюрнберзькому трибуналі радянські прокурори навіть намагалися поставити це у провину німецьким генералам як злочин проти людяності. У реальності все набагато страшніше й німці тут ні до чого, бо ніякої блокади не було.

4. Москву восени 1941 року врятували морози, ополченці, “сибірські дивізії” та стратегічний геній Жукова. Насправді усі московські дивізії народного ополчення припинили свої існування ще 19 вересня 1941 року. А Жуков вимагав у Сталіна Москву здати, про що свідчать такі люди, як головний маршал авіації Голованов та інші.

5. Генерал Власов – зрадник. Здався у полон і співробітничав з нацистами. Насправді одного з найталановитішого полководця СРСР у полон здали. Рідні радянські люди. За корову, 10 пачок махорки, 2 пляшки шнапсу та почесну грамоту. Це Власова якого перед тим ще й Сталін з Жуковим підставили, зламало.

6. Другий фронт у Європі було відкрито союзниками 6 червня 1944 року висадкою у Нормандії (операція “Оверлорд”. Насправді Другий фронт у Європі було відкрито 9 липня 1943 року висадкою на Сицилію (операція “Хаскі”), причому це врятувало Червону Армію від оточення і погрому на Курській Дузі.

7. “Ми і без ленд-лізу перемогли б”. Насправді сам Сталін зокрема на Тегеранській конференції визнав, що без постачання стратегічних матеріалів СРСР війну програв би. Також про визнання Сталіним ключової ролі ленд-лізу свідчив і Микита Хрущов.

8. СРСР вніс вирішальний внесок у перемогу над Японією, розгромивши відбірну півторамільйонну Квантунську армію. Насправді на момент вступу СРСР у війну Квантунська армія мала 800 солдат і вже була збориськом пенсіонерів та ненавчених юнаків із сотнею набоїв на одного включно з кулеметниками та майже без артилерії.

9.Ну і нарешті сам термін “Велика вітчизняна війна”. Його вигадала радянська пропаганда з двома цілями:

1. Відокремити цей епізод від Другої світової у т. ч. аби приховати що СРСР її разом з Німеччиною розв’язав;

2. Приховати що величезна кількість радянських людей воювала на боці німців. Від 20 до 25% німецьких піхотних дивізій складали т. з. “хіві”, добровільні помічник Вермахту з числа громадян СРСР. Третину армії Паулюса у Сталінграі складали “хіві”. А у радянському тилу палали повстання: Кавказ, Калмикія, Сибір.

Павло Бондаренко

Липень19/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України