• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

Укриття та сховища на Львівщині

            На Львівщині є понад 160 тисяч укриттів, якими можна скористатися у разі небезпеки. Вони переважно розташовані у підвальних чи цокольних приміщеннях. Розташування укриттів можна переглянути на інтерактивних картах.

            У випадку небезпеки може з’явитись потреба сховатись у захисній споруді. За словами директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Ігоря Туза, для укриття населення в основному передбачені споруди подвійного значення або найпростіші укриття. Спорудами подвійного призначення можуть бути підземні переходи, цокольні поверхи будинків, підземні паркінги, а найпростішими укриттями є підвали житлових будинків або інші споруди мінімального захисту населення.

          За допомогою Інтерактивної карти захисних споруд Львівської області можна дізнатися про локації найближчих сховищ та протирадіаційних укриттів.

          У Львові на карті додатково позначені найпростіші укриття та споруди подвійного значення.

          Як повідомив начальник відділу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій управління цивільного захисту Львівської ОДА Володимир Кравцов, загальний фонд укриттів та захисних споруд достатній для того, щоб укрити усе населення Львівської області.

https://suspilne.media/210115-u-lvovi-vsi-skoli-pereveli-na-distancijne-navcanna/

Лютий24/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України