• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Українцям потрібно брати владу в свої руки, а поки що керують Україною євреї

yevrotrio

Серед українців давно побутує думка, що Україною фактично керують представники єврейської національності, які масово представлені і в політикумі, і в олігархічних кланах. Чи справді це так?

  В Україні проживає лише 0,2 відсотка євреїв

        На території України за даними останнього перепису населення, який відбувся у 2001 році, проживають представники понад 130 національностей, народностей та етнічних спільнот. Корінне населення – українці – складає 77,8% (понад 37 млн. осіб), все інше населення – це представники національних меншин: – росіяни – 8334,1 тисяч осіб, що становить 17,3 %. Решту етнічних меншин становить менше 1% від загальної кількості населення, серед них виділяються білоруси (0,6%), молдавани (0,5%), кримські татари (0,5%), болгари (0,4%), угорці (0,3%), румуни (0,3%), поляки (0,3%), євреї (0,2%), вірмени (0,2%), греки (0,2%), роми (0,1%), грузини (01,%), гагаузи (0,1%) та ін.

Натомість на початку ХХ століття етнічний склад населення України був іншим: у 1917 – 8,1 відсотка населення були саме євреями, при цьому в деяких великих містах України 60% населення становили представники єврейської національності. Все змінилося після Другої світової війни: майже половина єврейського населення було знищене внаслідок політики нацистів.

 Євреї і українці: історія співіснування

      Проте, євреї завжди відігравали активну роль у не простій українській історії, адже представники цієї національності з’явилися на наших землях ще за часів Київської Русі.

Як пише Матвій Шестопал у своїй книзі «Євреї на Україні» (1978-1998), євреї завжди були активними учасниками суспільно-політичного життя ще в часи Київської Русі і вже тоді часто конфліктували з місцевими мешканцями:

     «…коли прибув Мономах і втихомирив заколот, «киевляне просили его всенародно об управе на жидов, что отняли все промыслы христианам и при Святополке имели большую свободу и власть, чрез что многие купцы и ремесленники разорились; они же многих прельстили в свой закон и поселились домами между христианы, чего прежде не бывало”. Перебуванню євреїв на Русі поклала край постанова князів на Видубецькому з’їзді «Об изгнании из земли русской всех жидов». Незважаючи на цю постанову, євреї знову проникли в Київ і поширилися по всьому тутешньому краю»

Також у книзі Шестопал наголошує, що особливість економічних процесів, а відповідно і міжетнічних конфліктів в Україні полягала в тому, що нагромадження капіталу відбувалося не в руках українців, а в руках єврейських експлуататорів:

     «Це, отже, є разом з тим класичним зразком колоніального пограбування українського народу. Цей неприємний для колонізаторів факт і намагаються приховати, розглядаючи явища поза часом і простором»

Щодо української історії, Матвій Шестопал вважає:

«Замітаючи сліди своєї антинародної діяльності на Україні, євреї з допомогою різних підголосків грубо перекручують історичний процес, фальсифікують минуле, підтасовують факти, часом зовсім їх ігнорують. При цьому вони перуть своє брудне минуле, а помиї безцеремонно виливають на голови інших. Українські ж чиновники від науки, втративши будь-яке почуття національної гідності, акуратно списують з єврейських шпаргалок і думають, що роблять патріотичну справу. Драгоманов називав такий метод не “історіописанням”, а “історіоробленням”, при якому виходить з брехні брехня, з пакості пакість».

            Сучасні євреї-політики в Україні

      Про те, що представники єврейської національності відіграють значну роль на теренах Радянського союзу, який в той час і окупував Україну, писав навіть прем’єр-міністр Великобританії Вінстон Черчілль в своїй статті «Сіонізм проти Більшовизму» від 8 лютого 1920 р.:

     «За винятком Леніна (чому? – інфоПС), більшість керівних фігур більшовиків — це євреї. Окрім того, головне натхнення і основна рушійна сила надходить від лідерів єврейської національності. Тому росіянина Чечерина затьмив його номінальний підлеглий Литвінов, а вплив таких росіян як Бухарина або Луначарського не можна порівняти з владою Троцького (Бронштейна)trotsky_l_d, або диктатора Червоної Цитаделі (Петрограда) — Зінов’єва (Радомисльського)­,zinovyev або Карасіна — всі з них євреї. Переважання євреїв в Радянських установах — ще більш приголомшуюче. І одну з головних, якщо не основну роль в системі тероризму, запровадженого Надзвичайними Комісіями у Боротьбі з Контрреволюцією, відіграють євреї, і в деяких випадках навіть єврейки». (Досить назвати книгу отця Ярослава Масюка «Україна в огні червоного терору» – ІнфоПС)

Євреї і досі зберігають свою активність у суспільно-політичному житті України. За даними Всесвітнього форуму російськомовного єврейства серед ключових українських олігархів євреями є Вадим Рабінович, Ігор Коломойський, Віктор Пінчук та НИЗКА (!) інших.

«Сьогодні серед українських євреїв можна виділитиrabinovych Вадима Зіновійовича Рабиновича – Президента Всеукраїнського єврейського конгресу, успішного підприємця, засновника безлічі благодійних організацій. Не менш відоме ім’я Ігоря Коломойського,kolomojskyj підприємця, визнаного видними політологами одним із найвпливовіших людей в Україні, а також його соратникаbogolyubov Геннадія Боголюбова, відомого єврейського лідера, успішного бізнесмена, мільярдера. Коломойський і Боголюбов активно займаються благодійністю, піклуючись про процвітання єврейської (!) громади. Зокрема, ними був реалізований проект будівництва в Дніпрі єврейського общинного центру «Менора». Говорячи про відомих євреїв сьогоднішньої України, не можна не згадатиpinchuk Віктора Михайловича Пінчука – мільярдера і філантропа».

У вступі до книги, виданої Академією історії та культури євреїв імені Шімона Дубнова, «Знамениті євреї України», до відомих політиків-євреїв також зараховують і Арсенія Яценюка.yatsenyuk Ось як про це йдеться у вступі:

«Молодий і талановитий кандидат економічних наук, наймолодший спікер Верховної Ради України, засновник організації «Фронт Змін» Яценюк Арсеній Петрович, який, крім політичної діяльності, активно ініціює психологічну адаптацію мігрантів, здійснює паломництво історичними місцями свого народу, покладає квіти до пам’ятників жертвам Голокосту, проводить зустрічі з головним рабином України Яковом Дов Блайхом і, залишаючись євреєм, всіляко підтримує усі етноси» (с. 10).

Причетність до єврейського етносу має і Юлія Тимошенко, цей факт оприлюднив політик та мільйонер Євген Червоненко,chervonenko який часто наголошував на тому, що він пишається своїм єврейським походженням.

«Всім відомо, що мати Юлії Тимошенко – єврейка», – заявив Червоненко.

Також кореспондент ізраїльської російськомовної газети «Вести» Шимон Бріман, під час Помаранчевої революції у 2005 році, писав: «У двох єврейських громадах мені під великим секретом сказали, що Юлія Тимошенко – Галахічна єврейка. tymoshenkoНічого дивного. Якщо помаранчева синагога допомагає повсталим, то чому б єврейці не очолити український національний рух?». В тому ж 2005 році Хаїм Грец написав, що «Великий Ізраїль, який планують будувати гіперсіоністи, потребує сильного і незалежного союзника у своєму регіоні. Таким, на їхню думку, могла б стати «Україна Тимошенко». Відомо, в Ізраїлі є документи, які підтверджують, що Юлія Тимошенко є «галахічною єврейкою». Сама ж Тимошенко цей факт спростовує.

Якщо проаналізувати етнічний склад та чисельність найвпливовіших політиків та олігархів, то виникає парадокс: одна з найменших етнічних меншин України – євреї знаходиться при майже абсолютній владі. Так, етнічний склад попереднього Парламенту був таким: євреї — 43%, українці — 22 %. Кабмін: євреї — 62 %, українці — лише 15%... Населення України складає євреїв лише 0,2 %, українців — 78 %.

Та й у нинішній владі ситуація у цьому контексті не надто змінилася.

     Чому так відбувається? Добре це, чи погано?

      Про це «Вголос» спілкувався з політологом, директором  Інституту трансформації суспільства Олегом Соскіним і  політиком, громадським діячем Дмитром Корчинським.

      Олег Соскін: В Україні більшість населення – українці, як і у Франції – французи чи у Німеччині – німці. Тобто в Україні є своя титульна нація, яка становить близько 80% усього населення. Натомість єврейського населення в Україні вкрай мало – близько ста тисяч і я вам скажу, як експерт: в Україні саме ця національність займає чільні посади в усіх секторах, починаючи від президента, прем’єр-міністра та більшості народних депутатів у Верховній раді. Керівники всіх потужних фінансових груп, мільярдери чи олігархи, за національністю – євреї. Так, Віктор Пінчук сам каже, що він хасид,kuchma екс-президент України Леонід Кучма теж має частково єврейське коріння. Виникає питання, а що робити бідному українцю? Чому, наприклад, прем’єр-міністром не може бути той самий Тягнибок, а міністром Фаріон? Я б хотів подивитися, наскільки це було б ефективно, але це не може статись і виникає питання: а чому? Значить, це неправильно. Той самий Арсен Аваков взагалі невідомо хто за національністю, Деканоідзе теж не українка, а грузинка. Таке не може бути в жодній мононаціональній країні. В Європі до влади приходять національно-консервативні сили, а в Україні – хто? Це не правильно.

      Причини потрібно шукати у ХХ столітті, коли тут був Радянський Союз, саме тоді при владі більшість була євреями: Берія, y_stalinДжугашвілі, Каганович, kaganovychТроцький. Дружиною Хрущова була єврейка, Суслова та Андропова теж.

     Дмитро Корчинський: Я погоджуюсь, ця проблема тягнеться ще з часів Радянського Союзу, коли до влади прийшли представники цієї національності, саме тоді вони вдало асимілювалися в ранг радянських людей. Зараз їхні нащадки просто продовжили свою проросійську діяльність в незалежній Україні. І це все через те, що у владі не відбулося суспільної чистки, люди були байдужі до проблеми.

     Олег Соскін: Якщо ми хочемо будувати нормальну націонал-консервативну державу, а тільки вона може бути успішною, українцям потрібно брати владу в свої руки. Про те, що більшість українських чиновників за національністю є євреями, потрібно почати говорити, бо є така проблема. Бо Україна потрібна українцям, а не Григорянам-Тимошенкам, Капітельманам та іншим, вони на ній тільки наживаються, причому давно.

       Дмитро Корчинський: Надія є. От останні події з «Інтером», яким частково керує єврей Фірташ, – скільки шкоди для України завдала його інформаційна політика, але українці показали, що ми цього не терпітимемо. А тому цих радянських євреїв давно пора позбавити влади та впливу.

 

«Вголос»

Вересень17/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України