• Сьогодні: Середа, 20 Січня, 2021
Інфо ПС

УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИЧНА ПСЕВДОЕЛІТА СТАРАННО ЗАБЕЗПЕЧУЄ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ САМЕ ЯК НАЦІЇ

Існує безліч доказів ПЛАНОМІРНОЇ підривної діяльності Москви в Україні. Але є очевидною також і фактично заохочувальна політика керівництва України щодо такої підривної діяльності.

Це видно з усього. В тому числі з політики приватизації українських активів підконтрольними Кремлю “бізнесменами”. Зокрема Кучма забезпечив прихватизацію для наступного знищення майже всієї нафтопереробної галузі (6 із 7 заводів були знищені). Тільки в м. Суми завершено знищення Сумського заводу «Селмі» російським «Русалом» (Завод виробляв високотехнологічну продукцію включно із необхідною для ядерної промисловості) і завершується знищення Григоришиним та Новінським за участі Лук’яненка СМНВО ім. Фрунзе. (Дублікати підприємств із використанням краденої документації створені в РФ).
Вражає те, що ЖОДНОЇ протидії знищенню РФ економіки України не здійснюється. Політиці РФ сприяв Кравчук, особливо сприяв Кучма, фактично сприяв та не протидіяв Ющенко, активно та відверто сприяв Янукович, і фактично сприяв та саботував протидію Порошенко.
Реально проводять в життя політику системного знекровлення економіки України та одночасно власного збагачення Ахметов, Пінчук, Живаго, Новінський, Фукс, Медведчук, Григоришин, офшорна тусовка експортерів продукції аграрного сектору…

Використання російських банків у схемах знищення українських підприємств «кришують» вищі керівники НБУ (зокрема про це свідчать матеріали щодо заступниці Гонтарєвої – Рожкової).
Така сумна реальність. Українська політична псевдоеліта старанно забезпечує сприятливі умови для знищення української нації саме як нації.

 

 Юрій Тищук

Серпень10/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України