• Сьогодні: Понеділок, 10 Серпня, 2020
Інфо ПС

УКРАЇНА НЕЗНАНА-16: ЗВІДКИ КОРЕНІ РЕЖИМУ ПУТІНА


        Два свіжих скандали у Запоріжжі. Один: затримані СБУ особи, які агітували за проголошення ЗНР – Запорізької народної республіки. І другий – невідомими розміщено на будинках плакати з портретом Павла Судоплатова. Того самого, якого на новоязі називають особистим термінатором Сталіна. А офіційно він був високопоставленим керівником розвідуправління НКВС і виконував цілий ряд специфічних доручень особисто Сталіна і Берії.

       На його рахунку – вбивство провідника ОУН за кордоном Євгена Коновальця, організація вбивства Льва Троцького у Мексиці, робота з кембріджською групою по добуванню “атомних секретів“.
       У паспортних даних Судоплатова вказано “українець“. Народився і виріс у Мелітополі. Батько-українець, мати – росіянка. З 14 років у лавах червоних і серед чекістів. Унікальний самоук. Мав фантастичну пам’ять і працездатність. Фанатично вірив у справу світової революції і вважав, що не існує злочину, на який не варто було піти заради створення наддержави СРСР.
        Після смерті Сталіна і швидкого процесу над шефом Судоплатова Берією Хрущов запроторив генерал-лейтенанта Судоплатова до в’язниці, де він просидів 15 років. У 1992 році (уже в чекістській Росії) Судоплатов був повністю реабілітований.
        П. Судоплатов – автор унікальних книг спогадів. Зокрема “Спецоперації“. Поряд із мемуарами Хрущова – ці книги обов’язкові для прочитання тими, хто цікавиться історією СРСР і хоче зрозуміти, звідки корені сьогоднішнього чекістського режиму Путіна.

Viktor Leshyk

Липень11/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України