• Сьогодні: Четвер, 21 Січня, 2021
Інфо ПС

УКРАЇНА НЕЗНАНА-15: ЗА 100 РОКІВ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ

      Знайшов дуже цікаву статтю в газеті “Известия ВЦИК“. Від 14 березня 1918 року. Автор статті – Йосип Сталін назвав її “Украинский узел“. Хто не бачив рекомендую. Бо…

      Нічого не змінилося у ставленні наших сусідів зі Сходу і наших сусідів із Заходу до України – для них вона, в першу чергу, дешева сировинна база. З не прихованим революційним цинізмом Сталін відчитує німецький уряд за те, що той не захотів перепідписати з маріонетковим урядом УРСР угоду на поставки хліба, яку раніше уклав з УНР. І дивується тупості німців – адже тільки більшовицький уряд “способен дать нужное количество хлеба“.
        Кожен із тих, хто був і є від 1991 року на Банковій, забезпечує “нужное количество хлеба або для східного, або для західного Хазяїна.

        Ботва із ботоферм Зеленського зараз похваляється, що в сезон 2019-2020 вивезли рекордну кількість зерна за кордон: «За результатами 2019/2020 маркетингового року експорт зернових, зернобобових та борошна склав рекордні 57.2 млн тонн, що на 6.8 млн тонн більше (+13.5%) ніж минулого року, коли експорт склав 50.4 млн тонн»
        При цьому тисячі фермерів просять у Кабміна дотації. Кому тоді гроші від рекордної викачки зерна йдуть? Хазяїну (читай міжнародним транснаціональним компаніям) і їхнім прислужникам в Україні. Нам же лишають жебраків-фермерів і порожні засіки Держрезерву.

Viktor Leshyk

Липень11/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України