• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

У СВОЇЙ КРОВОЖЕРНОСТІ ПУТЛЄР ПЕРЕВЕРШУЄ УСІХ «М’ЯСНИКІВ» СВІТУ

Сумнівні лаври М’ясника не давали путлєру спокою. І він їх перевершив.

          – Товариші, закликаю протягом трьох наступних днів знищувати ефіопів. Дозволяю вбивати і робити з ними все, що захочете,- напучував вояків федеральний секретар Італійської Східної Африки Гвідо Кортезе 19 лютого 1937 року. ІСА включала сучасну Ефіопію, Сомалі та Еритрею. Італійці захопили ці території за кілька років перед тим. Італійський король Віктор Еммануїл ІІІ (1869-1947) проголосив себе імператором Ефіопії. Віцекоролем та генерал-губернатором поставив маршала 55-річного Рудольфо Граціані з резиденцією в Аддис-Абебі.

          Будь-які виступи місцевого населення жорстоко придушувалися. Та здолати опір остаточно не вдавалося. Граціані та його підопічні мусили остерігатися партизанів. 19 лютого 1937 року Граціані біля резиденції звернувся до ефіопів із промовою, роздавали милостиню ченцям і біднякам. І раптом пролунали вибухи – це студенти Абраха Дебох і Могус Асгедом кинули в оточення віцекороля 10 гранат і втекли. У лікарні з тіла Граціані вилучили 365 осколків. Коли прийшов до тями, наказав помститися.

         Того ж дня трибунал засудив до розстрілу 62 ефіопів. Кортезе зібрав озброєних членів фашистської партії та вивів на вулиці Аддис-Абеби. Три дні вбивали аборигенів. Фотографувалися на тлі трупів або з відрізаними головами в руках. Будинки палили. Вулицями текла кров. Скрізь лежали тіла, над якими кружляли грифи. Револьвери, кийки, гвинтівки й кинджали використовувалися для розправи над беззбройними темношкірими будь-якої статі й віку.

       Студенти-месники ховалися в стародавньому монастирі Дебре Лібанос, про що дізналися колоністи.

     – Покарайте всіх ченців і ліквідуйте монастир,- наказав Граціані. Було розстріляно 297 ченців і 23 мирян.

       Розправу назвали різаниною Граціані, який отримав прізвисько М’ясник із Аддис-Абеби. За три дні італійці знищили 19,2 тисячі ефіопів – кожного п’ятого жителя міста…

       … Схоже, цей історичний урок, як згодом і гітлерівсько-сталінський, добре засвоїв кремлівський карлик. І не лише засвоїв – а й вдосконалив та застосував на практиці проти волелюбного українського народу. Сумнівні лаври М’ясника не давали путлєру спокою. І він їх перевершив. Відтепер уральський параноїк для всього, окрім московитського, світу – це звір огидної породи, Лох-Несс холодної Неви (Ліна Костенко) і кривавий диктатор та головоріз (Байден).

       Тож і чинити з ним, як на мене, треба відповідно. Скажімо, як із Бен Ладеном…

Березень18/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України