• Сьогодні: Середа, 20 Січня, 2021
Інфо ПС

У СВІДОМОСТІ ЛІДЕРІВ ПРОВІДНИХ КРАЇН СВІТУ ВІЙНА В УКРАЇНІ ЗАКІНЧИЛАСЯ

CША, Китай, ФРН, Франція, Росія… Навіть у таких країнах-гігантах, як Індія чи Бразилія, обурюються, що ці 5 держав вирішують у світі все. Що таке ядерна Індія з мільярдним населенням і Україна?


Але ж хуторянського гонору того! Просто вже нудить читати: та ми тому Трампу маємо … як заявити, та якби був Порошенко, то він би тому Макрону… і всіх би об’єднав…
Пустослів’я, фехтування зубочистками і розпушування хвоста.
Писав і, не зважаючи на числені висловлені зауваження, ще раз напишу: свою війну з Росією у 2014 році Україна програла і уклала угоду про умови миру. Програла і уклала Мінську угоду. Крапка. У свідомості лідерів провідних країн світу війна в Україні закінчилася, а дрібні внутрішні стрільби – від того, що Мінськ не виконується.
А Крим? Як і у стосунках із СССР, Захід, не визнаючи анексію Прибалтики, розвивав і торгівлю, і спільне освоєння космосу, і наукові контакти. У такий формат Макрон і Трамп мають намір перенести стосунки з Росією.
Нам потрібен економічний стрибок. В очах світу ми зі своїм убогим хуторянством, зі своєю тотальною корупцією, продажним судочинством, митницями – уже гірше центрально-африканських країн. Ми цікаві тільки тим, щоб тут на будь-яких умовах затихло і більше не загрожувало ситим і успішним сусідам.
Жодна дипломатія в драних штанях і з протягнутим для подань старим капелюхом нікого ні в чому не переконує.
Тільки економічний стрибок. Він є шансом переграти результати російсько-української війни.

 

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник

Серпень28/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України