• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

У Стрию відбудеться навчання в рамках унікального проекту Платформа міських команд SpaceCraft

 

платформа

Дрогобич! Стрий! Броди! Навчаймося спільно! Творімо разом наші міста! Запрошуємо міські команди до участі у чотирьох модулях платформи SpaceCraft. Це чудова можливість сформувати ефективну команду активних містян для вирішення спільних проблем та викликів. Стратегія, комунікації, фандрайзинг, міжінституційна співпраця, формування команди та лідерство – саме за цими напрямками відбувається навчання серед громадських активістів, підприємців та чиновників. Головне завдання – вирішення конкретних урбаністичних проблем в обраних містах. Школа складатиметься з чотирьох модулів. Перший (тривалість – 2 дні) відбудеться у Львові. Наступні – у Дрогобичі, Стрию та в Бродах. Організатори забезпечують проживання учасників, обіди та кава-паузи.

До участі в унікальному навчальному проекті Платформа міських команд SpaceCraft запрошуються команди у складі 6-8 осіб, серед яких обов’язково мають бути представники та представниці активного громадянського суспільства, бізнесу, місцевої виконавчої влади, а також іншого населеного пункту, що входитиме в майбутню ОТГ з м. Броди, Стрий, Дрогобич.

Охочим слід заповнити цю аплікаційну форму (http://bit.ly/2md2huo) та надіслати креативне відео із описом проблеми, над вирішенням якої команда працюватимете під час навчальних модулів, на електронну адресу spacecraft.platform@gmail.com

Дедлайн подачі аплікацій – 23:59 год. 14 березня 2017 року.

Організаторами платформи є Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду ”Відродження” , громадська організація Великого БажайтеL’viv City YMCA. Проект втілюється за підтримки Департамент внутрішньої  та інформаційної політики Львівської ОДА.

Березень07/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України