• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

У с. ЖУЛИН СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ ДЕСЯТОЇ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ ПАРАФІЯЛЬНОЇ СПІЛЬНОТИ “МАТЕРІ В МОЛИТВІ”

       

 

19 лютого 2017 року, в с. Жулин Стрийського району відбулося святкування десятої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері у молитві». На свято прибули близько 80 матерів з інших парафіяльних спільнот. При вході в храм святої Параскеви гостей, прибулих з Моршинського деканату, гостинно зустрічали  члени жулинської спільноти з хоругвами і запрошенням розділити разом з ними молитву – подяку Богові за ласку мати можливість бути у спільноті 10 років. Розпочалося свято традиційною молитвою під проводом координатора спільнот «Матері у молитві» Стрийської єпархії п. Анни Форостини. Під час молитви матері мали можливість приступити до Сповіді.

Після цього у храмі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив духівник руху о. Мирон Гринишин у співслужінні з адміністратором храму, віце-канцлером Стрийської єпархії о. Олегом Кордою. До присутніх з духовною наукою звернувся о. Мирон. Темою цієї науки було євангельське читання про Страшний суд, про корисність віддачі. Спасуться ті, які послужили Христові, коли Він потребував, через ближнього. Чи може хтось, відділившись від суспільства, від Церкви, не будучи у спільноті,  послужити комусь? А отже не може спастися.

Після обіду, повернувшись до храму, матері зі священиками молилися Молебень до Богородиці і подякувавши Богові за спільно проведений у молитві день, вирушили до своїх домівок.

Стрийська єпархія

Стрий.net

Лютий22/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України