• Сьогодні: Понеділок, 8 Березня, 2021
Інфо ПС

У НАС ЗАМІСТЬ ВІТРУ ПЕРЕМІН – ПОСТІЙНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОТЯГ

Якраз для дурачків «закони» сьогодні в Україні і пишуться.

      Увесь день навчатися правді твоїй!!!

      Тотальна ідеологія завжди веде до тотальної фальсифікації. І тут не варто боятися занадто великих критеріїв, високих матерій чи інших вербальних хитросплетінь, якими умілі сугестатори жонглюють. Треба боятися суми половинчастості без критеріїв, які дають змогу бачити різницю між власним і привласненим змістом.

       Ми все бачимо, що нам показують. Ми все чуємо, що нам розповідають. А розуміємо лише те, що вміємо.

       Вміння переконувати – важлива якість особистості.

       За 12 років, перебуваючи в активних політичних процессах на регіональному та місцевому рівнях, я помітив, що характерною рисою тупих людей, які зараз стали займати відповідальні посади, є вміння швидко приймати радикальні рішення з усілякого питання.

       Саме тому, як на мене, у нас замість вітру перемін – постійний політичний протяг. Чи не щомісяця міняється міністр за міністром, очільник за очільником, керівник за керівником, а толку нема. Нема і не буде, бо сад, який часто пересаджують, плоду не приносить.

       Такого раніше не було. Ця негативна селекція розпочалася, коли великі вожді та їхні малі слуги почали експериментувати з трибуною – великою державною трибуною. Володарі закулісся добре розуміли, що з кожною революцією, з кожним Майданом сума критичної маси в країні множиться і росте – люди вчаться вимагати і розуміють, з кого треба спитати за стан справ у місті, в області, в країні. І аби вижити та зберегти систему тотального зиску і дикої експлуатації країни, потрібно було негайно демонтувати три ІІІ – Інститути, Інституції, Інтелект.

      Почалася епоха дурнів. Дурень – не обов’язково Іванушка-дурачок. Дурень нині має два факультети, нагороджений орденами, наділений титулами та мандатами і ззовні здається ніби звичайною людиною. Для дурня закон не писаний, але якраз для дурачків «закони» сьогодні в Україні і пишуться.

      Час великих сутінків близиться в країні. «О трибуно! Скільки дурнів сходило з тебе переможцями!»

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради, адвокат, журналіст

Червень21/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України