• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

У НАС Є ТІЛЬКИ ОДНЕ ЖИТТЯ, ОДНА МОЖЛИВІСТЬ

        Якщо ви хотіли послухати новини майбутнього, то найкраща новина – нічого ще не відомо.

        Тема війни і тема життя поза війною не полишає мій виснажений розум. Ризики того, що ми як людство не доживемо до наступного століття, накопичуються.

        Діалектична єдність полярностей. Фронт і тил, бій і відновлення, мужність і обережність, надія і реалізм, сила і вразливість – перелік невичерпний.

         Я завжди вважав себе людиною з минулого, яка говорить про майбутнє. Коли знайомлюся зі своїми студентами, то часто кажу, що я – людина з минулого, застаріла версія. Я пережив державу, в якій народився. На моїх очах здох радянський союз, і зараз на наших очах конає його останній відтінок – росія. Покалічена власною нікчемністю, розчавлена власною дурістю і брехнею московія остаточно відходить. Її добиває ЖИТТЯ – Українське життя.

          Росія в її сучасній ідеології є надзвичайно несучасна. Бо вона боролася і бореться за контроль над минулим у той час, як у нас із минулим все зрозуміло. Якщо до 24 лютого 2022 року ми як суспільство і як держава перебували в епіцентрі геополітичної непередбачуваності, то зараз все ясно – урок засвоєно, висновки зроблено!

          Вдумайтеся – не було в державі Ураїна ще жодного покоління, якому б не зіпсували життя росіяни! Росіяни як продукт негативної селекції і досі користуються лише тією інформацією, яка підтверджує їхню картину світу, а не якимось чином спростовує її чи ставить під сумнів. Вони приречені, бо великий злий дух «русскава міра» невдовзі ляже під маленьку гробову кришку разом із його носієм.

          Ми ж не маємо дати «диму війни» затягнути наш небокрай. І хай це лише перші промені сонця на досвітньому небі, але у них – Світанок нового дня…  

          Щоранку щодня фраза «ми не вічні» повинна змусити нас вести боротьбу. У нас є тільки одне життя, одна можливість. І всередині кожного знаходяться неймовірні можливості, подаровані Богом. В цьому сила української суті. І якщо вже зайшла мова про інтереси Батьківщини, не треба розмірковувати, що справедливее, а що ні, милосердне чи жорстоке, похвальне чи негоже; облишити треба всілякі міркування й ухвалити те рішення, котре сприяє порятунку її життя і збереженню свободи для тих українців, хто на наші дні буде дивитися із часів набагато світліших!

Олег ФИЛИК

Червень23/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України