• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

У китайській компанії при скороченні працівників у 10 разів продуктивність зросла на… 250%

Китайська компанія, розташована у місті Дунгуань, замінила 90% своїх працівників на роботів, в результаті продуктивність зросла на 250%, а кількість браку зменшилася на 80%, пише ZME Science.

Компанія Changying Precision Technology переважно розробляє мобільні телефони й давно переходить на автоматизацію виробництва. Раніше на підприємстві працювали 650 людей, а зараз лише 60 співробітників виконують свою роботу, решту беруть на себе роботи.

Генеральний директор компанії Ло Вейціан (Luo Weiqiang) розповів, що незабаром кількість необхідних співробітників скоротиться до 20 осіб. За все решту відповідатимуть роботи.

Попри скорочення кількості найманих працівників, керівник підприємства зауважив на зростанні продуктивності та якості роботи.

Без сумніву, така тенденція збережеться і в майбутньому. Згідно із дослідженням професора Оксфордського університету доктора Карла Бенедикта Фрея, існує більш ніж 90% ймовірність, що роботи замінять людей на посадах податківців та бухгалтерів, роздрібних торгівців, ремонтників годинників, м’ясників, секретарів, касирів, телефонних операторів та інших.

Лютий06/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України