• Сьогодні: П’ятниця, 14 Травня, 2021
Інфо ПС

ЦЬОГО Я ЗРОБИТИ НЕ МОЖУ!

Щоб очолити це місто, потрібно навчитися одному ремеслу, котре я ніколи не опаную попри всі свої дипломи і наукові ступені, – потрібно навчитися майстерно красти у свого виборця, у своїх земляків, у свого міста…

Все, що відбувається у місті протягом двох десятків років, ми або допустили, або заслужили.

Мені здається, карантин у Стрию почався не 2 місяці тому, а 4 каденції назад. Люди, посудіть самі – вже 2-й місяць муніципалітет зачинений на карантин, а стрияни цього навіть не помітили. Про що це свідчить?  Лише про одне – левова частка чиновників у місті просто непотрібна. Стрий може обходитися без них. Себто ті, кого ми наділили повноваженнями приймати рішення, – прив’язки до міста, не мають сили тяжіння до людських потреб, і вирости простій людині тут не дадуть.

З 2009 року я говорю про міські проблеми, дрібні чи великі, називаю їх, намагаюся вирішити – влада ж цих проблем не визнає. А знаєте чому? Бо проблема завжди показує, скільки ти коштуєш. Ну скільки може коштувати чиновник, якщо кожен комерсант, лихвар чи звичайний базарник може сьогодні спокійно занести і все – роби, що хочеш!!!

Вони справді вважають себе привілейованими, тому що думають, що заслуговують на більше, ніж інші.

І знаєте, зараз, напевно, посипляться тонни закидів на предмет того, що депутат Филик хоче бути мером. Ні! Не хочу і не буду! Бо щоб очолити це місто, потрібно навчитися одному ремеслу, котре я ніколи не опаную попри всі свої дипломи і наукові ступені, – потрібно навчитися майстерно красти у свого виборця, у своїх земляків, у свого міста… Цього я зробити не можу! Відтак шансів у мене немає.

Такі часи, стрияни, у місті настали, коли чесній людині стає соромно навіть перед собакою.

 

Олег ФИЛИК

Квітень29/ 2020

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України