• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ЦЕ – ВАШ ШАНС! ЗМІНЮЙТЕ КРАЇНУ САМІ!

22 лютого зовнішня конкурсна комісія оголосила конкурс на зайняття 27 посад у Державному бюро розслідувань, повідомила прес-служба відомства, передає УНН.

Це 20 посад центрального апарату Бюро та 7 посад – керівників територіальних органів. Прийом документів триватиме місяць – з 2 березня до 2 квітня.

Так, до посад центрального апарату, на які оголошено конкурс, відносяться:

– Керівник першого управління організації досудових розслідувань (управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції);

– Керівник другого управління організації досудових розслідувань (управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя);

– Керівник третього управління організації досудових розслідувань (управління з розслідування військових злочинів);

– Керівник управління супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань;

– Керівник управління оперативного забезпечення та оперативно-технічних заходів;

– Головний інспектор відділу проведення перевірок із застосуванням поліграфа управління внутрішнього контролю (2 посади), та інші.

Також конкурс оголошено на посади директорів територіальних управлінь, розташованих у м.Київ, м.Хмельницький, м.Миколаїв, м.Мелітополь, м.Полтава, м.Краматорськ, м.Львів.

Ще раніше ДБР оголосило про проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю.

З 21 лютого по 7 березня включно громадські об’єднання, які діють відповідно до закону України “Про громадські об’єднання” та не менше двох років проводять діяльність, пов’язану із правозахисною сферою, можуть подавати свої кандидатури. Одне громадське об’єднання може подати лише одну кандидатуру.

Склад Ради формуватиметься шляхом рейтингового голосування за кожну кандидатуру на установчих зборах, які відбудуться 30 березня. Кожен кандидат має бути присутнім особисто та взяти участь у голосуванні.

Тож – вперед, молоді та амбітні, з почуттям Честі і Совісті та із загостреним почуттям Справедливості! Змінюйте країну самі!

Лютий23/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України