• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ЦЕ – ФРАГМЕНТ НЕКРОЛОГА ЩЕ ЖИВОГО СТРИЯ…

Це – фрагмент некролога ще живого міста, де копійчана влада, живучи на прожитковий максимум, визначає прожитковий мінімум для решти крейдової маси, що жевріє на третину своїх потреб, мрій та бажань.

Я завжди казав, що майбутнє цього міста – за тією частиною молодих людей, які поїдуть, просто поїдуть звідси і ПОВЕРНУТЬСЯ – таки ПОВЕРНУТЬСЯ!- без дешевого цінника другосортності, повноцінними, вимогливими до життя, спраглими комфорту, людьми повернуться, ОСОБИСТОСТЯМИ, яких вишиванка чи будь яка інша атрибутика не буде відволікати від системотворчості.
Кастовий старий Стрий не для вас, і не варто марнувати свої найкращі роки, споглядаючи, як живі вішаки для одягу визначають задавання тону в цьому місті.
Звичайно, ви можете мокнути від поту, працюючи на стрийського пана, лізти в дупу навіть не роззуваючись, догоджаючи їм, – але це не зробить вас спроможними…
Влада рад – мер, кум і дві мітли – що вони вам можуть дати? Та нічого! Що з них можна взяти? Хіба що аналізи, та й ті погані…
Хоча ні, є насправді речі, яких навчило нас покоління місцевої стрийської «еліти», – це соромитися власної присутності у місті, боятися вимагати від муніципалітету нормальних правил і душити в собі найменші зародки претензій до влади, навіть коли вони обґрунтовані і підставові.
Словесні ескапади – ремонт, господарка, бруківка –це найпримітивніший спосіб накопичення капіталу. Дивлячись на це, можна писати посібник із розкрадання бюджетних коштів. Ще нікому не вдавалося зліпити якісний муніципалітет із гімна, ой вибачте, із гімна з асфальтом.
Я не хочу, але зізнаюся, вони заздрять не лише мені, а й багатьом уже мені подібним, вони ніколи не допоможуть нам – тим, хто хоче креативити нову дійсність у місті – правильно почати, вони ніколи цього не дозволять. Все, чого вони від нас хочуть, це телячого мовчання…
Я знав це, коли усвідомлено ставав ізгоєм у міській раді, знав, коли відмовлявся від «стандартного депутатського пайка», бо його ціна – мовчання, знав, бо розумів, що себе неможливо знайти – себе можна лише створити. Тож творімо себе самі!

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Липень27/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України