• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

«ТРИЗУБ» РОСТЕ КІЛЬКІСНО І ЯКІСНО

У Києві відбувся VIII Великий Збір Всеукраїнської Організації «Тризуб» ім. Степана Бандери. Серед учасників його був і керівник «Правого сектору» Стрийщини Михайло Алєксєєв («Рембрандт»).

Рішенням Великого Збору на посаду Головного командира Організації був призначений підполковник «Тризубу» Віктор Сердулець «Яр». Згідно зі статутними нормами йому присвоєно звання полковника.

Прийнято ряд змін і доповнень до Внутрішнього статуту Організації. Зокрема, скасовано затверджену попереднім VII Великим Збором посаду «Провідник»; створено «Раду старшин Організації»; низку вищих старшин Організації переведено в запас зі збереженням організаційного однострою та звання, але без права представляти «Тризуб» у зв’язку із виконанням ними інших обов’язків. А саме: полковника Дмитра Яроша «Яструба» – народного депутата України, Провідника НР «ДіЯ» та Головнокомандувача Добровольчої Української Армії; полковника Євгена Філя «Афганця»; полковника Андрія Стемпіцького «Летуна» – члена Проводу НВР «Правий сектор» та Головного командира Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»; підполковника Ігоря Іванченка «Сокола»; підполковника Івана Суту «Вітра» – ідеологічного референта НР «ДІЯ»; підполковника Ростислава Винара «Списа» – НР «ДіЯ»; підполковника Андрія Тарасенка «Пилипася» – члена Проводу НВР «Правий сектор» та Голови партії «Правий Сектор»; підполковника Юрія Суровецького «Палія» – члена Проводу НВР «Правий сектор»; майора Василя Лабайчука «Кривоноса» – члена Проводу НВР «Правий сектор» та керівника Центрального штабу НВР «Правий сектор».

У зв’язку з цим Головний командир ВО «Тризуб» ім. С.Бандери полковник «Яр» звернувся з відкритим листом до  «тризубівців» старших поколінь:

«Коли Організація покликала мене до своїх лав у 1994 році, мені було двадцять п’ять років. Моїм побратимам: «Палію» — двадцять п’ять, «Соколу» — двадцять чотири, «Яструбу» — двадцять три. Нам і ще багатьом молодим хлопцям було довірено ті чи інші відповідальні ділянки боротьби. Досвід і навички ми набували вже в процесі організаційної розбудови і націоналістичної діяльності.

    Ми не прийшли на все готове: «отримуй і керуй». У довіреній мені області я починав розбудову із себе — єдиного члена майбутнього обласного загону, як і інші. Самі розбудовували структури Організації, як хто вмів. У кожного це виходило більш чи менш успішно. Але загалом Організація зростала й міцніла.

    Ми розпочинали боротьбу, боротьба ж залучала нові кадри, нові кадри розгортали ще ширшу боротьбу. Так «Тризуб» ім. С. Бандери ріс кількісно і якісно.

    Дмитро Ярош «Яструб» очолив Всеукраїнську Організацію, коли йому було двадцять п’ять. Що викликало тоді шалений шквал обурень і нарікань багатьох, старших за віком, «спадкових» Бандерівців. Які відтак пророкували швидкий занепад Організації.

Але ні. За молодим командиром потягнулися такі ж молоді і заступили тих, старших побратимів, які покинули наші лави. Боротьба тривала й далі.

    Закладений творцем «Тризубу» Василем Іванишиним принцип постійного омолодження провідних кадрів дав свої плоди у вигляді здатності Організації до самовідновлення. Це стало хорошою традицією, правилом і, головне, запобіжником від старіння та неминучої смерті. Проаналізуйте життєвий шлях багатьох побратимських організацій.

    Організації наступного року виповниться двадцять п’ять років. І нині до керма стали хлопці, які є її ровесниками. Командири такого ж віку, якого були й ті, хто розпочинав славний шлях «Тризубу».

    Невже хтось із членів-засновників гадає, що вони тодішні були кращими, ніж ці сьогоднішні? Святішими, завзятішими, ідейнішими, безпомильними тощо. Згадайте, якими Ви тоді були.

    Колись, пригадую, ми зауважували сумний факт, що з роками в нашу парамілітарну Організацію приходить все менше людей із досвідом служби в армії. Через загальнодержавну тенденцію демілітаризації українців.

На долю ж багатьох нинішніх молодих «тризубівців» випало не тільки тримати в руках зброю, але й вбивати із неї окупантів. Те, що ми в свої двадцять п’ять проходили в теорії, вони пройшли вже на практиці.

Коли під час «Майдану» 2013-14 р.р. Організація оголосила мобілізацію членства, хто очолив її штурмові підрозділи? Фундатори? Ні. «Тризубівці», 18-ти, 19-ти, 20-ти річного віку: «Хорват», «Туман», «Поет» та інші. Саме їм тепер Організація довірила вивести її пришвартований корабель у відкрите море боротьби.

    Вийшло колись у Вас, вийде і у них тепер. Повірте!

Тож замість сіяти занепадницькі настрої, зневіру, нарікання на те, що Організація вашої молодості залишилася лише в спогадах, підставте молоді своє досвідчене побратимське плече. Для того аби «Тризуб» ім. С. Бандери, — Організація вже їхньої молодості — жила, аби боротьба за УССД тривала!

    З повагою — полковник «Яр», Головний командир ВО «Тризуб» ім. С.Бандери».

Червень17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України