• Сьогодні: Понеділок, 8 Березня, 2021
Інфо ПС

ТРИ МІФИ ПРО РАНКОВУ ЗАРЯДКУ

         Усі ми з дитинства чуємо про користь ранкової зарядки. Чимало людей обіцяють собі неодмінно почати виконувати вправи “з понеділка”. Але чи обов’язково тренуватися вранці?

Міф 1: Ранок потрібно починати з гімнастики

        Справді, фізичні вправи йдуть на користь організму. Однак ранкова зарядка нічим не відрізняється від фізичних вправ протягом дня. Тому обирайте час, що є справді зручним для вас. “Совам” більше не потрібно мучитися й прокидатися раніше, щоб мляво зробити кілька вправ. Тренуйтеся вдень або ввечері.

Міф 2: Вранці тіло більш пристосоване до тренування

        А от і ні. Будь-який досвідчений шанувальник йоги скаже вам, що тіло краще розтягується ввечері.

Вранці наші м’язи та суглоби ще зовсім не розігріті після сну. За день ви розігріваєтеся, виконуючи буденні справи. Тому ввечері набагато простіше робити складні вправи та займатися стретчингом.

Міф 3: Для зарядки потрібно прокидатися дуже рано

        З такою установкою у вас точно нічого не вийде. Якщо ви звикли починати свій день о восьмій годині, то навряд чи ви будете радісно прокидатися о сьомій.

Краще почніть з коротких комплексів, що не займають багато дорогоцінного ранкового часу. Для них не потрібно буде вставати з ліжка набагато раніше – це точно посилить вашу мотивацію.

        Щоб дізнатися, чи подобається вам ранкова гімнастика, почніть з п’ятихвилинної розминки на щодень.

Автор: U-News

Листопад09/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України