• Сьогодні: Четвер, Лютий 27, 2020
Інфо ПС

ТРІУМФ ЗЕЛЕНСЬКОГО РЕТЕЛЬНО ГОТУВАВСЯ 15 РОКІВ

Охлос-революція, правовий нігілізм, популізм, нищення основ демократії… Ви думаєте це про сьогоднішній день?

Так можна говорити про українську політику, починаючи з 2004 року. Нічого нового від Слуги Народу. Тріумф Зеленського ретельно готувався 15 років. І не ним самим, а всіма тими крикунами, що сиділи у сесійній залі ВРУ чи біля неї і тепер верещать про охлос-революцію.
Це Зеленський у 2004 році придумав третій тур президентських виборів, якого до початку виборів не було ні в законах, ні в Конституції?
Це Зеленський у 2012 році завів у Верховну Раду персональних масажистів, водіїв, візажистів, охоронців творити закони?
Це Зеленський сам себе навесні 2014 року призначив виконувачем обов’язки президента?
Це Зеленський пастуха Гаврилюка і фізрука Барну привів у ВРУ закони писати?
І тепер телевізійні експерти ностальгують за блаженним часом демократії. Коли він, лицеміри, у нас був? Коли Гонгадзе голову відрізали? Чи коли двічі осудженого за гречку-цукор у президенти пропхали? Чи коли десятиріччями зарплату в конвертах по редакціях, телеканалах розносили і встановлювали мінімальний прожитковий рівень для мухи, а не для людини?
Вся ця стара політична тусовка, яку відкрито зневажає СН, не за демократію чи за економіку – за тарифи переживає. Вони бояться, що ГПУ, НАБУ, САП, ДБР, СБУ – це буде серйозно, а не для того, щоб Ляшко вривався у кабінет очільника спеціалізованої прокуратури і верещав: ти…та я тебе самого у тюрмі згною… Вони бояться, що їхній улюблений Розенблат не по телестудіях буде ходити і розпатякуватиме про боротьбу з корупцією, а сяде з конфіскацією всього, що накрав у поліських лісах.
Чи боюся я 1937 року чи щось подібного? Ніскільки. Бо добре історію знаю. Давню і зовсім свіжу.

 

 Viktor Leshyk

Вересень11/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України