• Сьогодні: Четвер, 28 Січня, 2021
Інфо ПС

ТЕПЕРІШНЯ УКРАЇНСЬКА ВЛАДА — ЦЕ НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ПОПЕРЕДНЬОЇ

Вони разом створювали політичні проекти, працювали спільно в різних урядах і відповідно не будуть вони ж проти себе воювати. За Порошенка по-суті уже легалізований той реванш, якого боялись українці. Зрозуміло, що Порошенко активно співпрацює з Ахметовим і той завдяки податковим пільгам, які таємно протягує Верховна Рада, а також схемі «Роттердам+» продовжує стрімко багатіти. А тому немає нічого дивного, що Злочевський, колишній міністр екології, тепер знову отримує газові свердловини та багатіє. Всі ті політики, котрі поширювали сепаратизм на Донбасі та причетні до війни на Сході, сьогодні борються нібито за мир. А насправді вони хочуть лише контролю над активами та грошовими потоками.

Свого часу націоналісти пропонували закон про люстрацію зробити значно дієвішим. Він мав не допустити до виборних та адміністративних посад представників Партії регіонів. Проте так звані громадські активісти змінили цей закон настільки, що тепер він дискредитує в очах суспільства саму ідею люстрації влади. Саме закон про очищення влади дозволив усім регіоналам знову потрапити у парламент та у місцеві органи влади.

    Теперішній владі вигідно розділяти українців на два фронти та дозволяти існування промосковських партій, щоб на цьому протиставленні отримати більший рейтинг. А тому сьогодні й діють такі політичні сили, як Партія регіонів, партія Мураєва «Наші», політична сила Рабиновича-Медведчука «Опозиційна платформа. За життя».

У нас Ахметов фінансує навіть ті проекти, які прикриваються патріотичними гаслами, просувають його бізнес-інтереси. А Медведчук, котрий має всі шанси увійти у ВР, в Україні розгорнув цілий бізнес, торгуючи російським газом і нафтою на українських заправках, чим по-суті монополізував цей ринок замість Курченка. А тому не будьмо наївними: реванш проросійських сил уже відбувся.

Порошенко — це головний цинік теперішньої влади. Він розповідає про те, що воює з Москвою, а насправді — торгує. Порошенко лише використовує націоналістичні гасла, за якими немає реальних дій, або ці дії є неповноцінними. Це стосується одного з його гасел про мову: в Україні тисячі порушень прав україномовних, і що? Де покарання? Порошенко ж, коли вмикається камера, розмовляє українською, але у його родині мова спілкування — російська.

Чому на п’ятому році війни й досі немає хоча б візового режиму з агресором? Розпіарене розірвання «Договору про «дружбу» з РФ» — це банальне його призупинення. У нас і досі є дипломатичні зв’язки з РФ! Російські олігархи, причетні до анексії Криму та до фінансування армії країни-агресора, й досі заробляють на українцях. Адміністрація Президента — це великі імітатори та лицеміри, які розповідають про одне, а роблять — інше.

Скоро вибори. Хай ті, хто хочуть голосувати за Порошенка, перечитають в Інтернеті, що він казав, будучи на посаді голови РНБО за часів Ющенка і співставлять, що він каже зараз. Виборцям потрібно обирати ті політичні сили, які ніколи не відступали від своїх ідей і не змінювали ідеології. Вони є. А українцям треба відповідальніше ставитись до власного майбутнього.

 

Ігор МІРОШНИЧЕНКО, депутат Верховної ради України VII скликання

Січень05/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України