• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС – ЦЕ ВСЕ, ЩО У ТЕБЕ Є: ЖИВИ НИМ І У НЬОМУ. ВСЕ РЕШТА – ІЛЮЗІЯ

 

  1. Забудь про потребу завжди доводити свою правоту.Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву чудових відносин, завдаючи біль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.
  2. Відпусти контроль.Будь готовим відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з тобою – ситуації, події, люди і т.д. Чи то рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозволь їм бути такими, якими вони є.
  3. Відпусти почуття вини.Звільнися від потреби звинувачувати інших за те, чим ти володієш або не володієш, за те, що ти відчуваєш або не відчуваєш. Припини розпорошувати свою енергію і візьми повну відповідальність за своє власне життя на себе.
  4. Зупини негативну розмову з собою.Як багато людей наносять шкоду собі тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їх життям. Не довіряй всьому, що говорить твій логічний розсудливий розум.
  5. Забудь про постійну потребу скаржитися на безліч речей– народ, владу, ситуації, події, які роблять тебе нещасним, сумним і пригніченим. Ніхто не може зробити тебе нещасними, ніяка ситуація не може тебе засмутити без твоєї на те згоди.
  6. Відмовся від критики.Припини критикувати людей, які відмінні від тебе, і події, які не відповідають твоїм очікуванням. Ми всі різні.
  7. Забудь про потребу справляти враження на інших. Припини перевтілюватися і бути тим, ким ти не є насправді. Зніми маску, прийми і полюби своє справжнє Я.
  8. Припини чинити опір змінам.Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще.
  9. Не приклеюй ярлики.Перестань ставити ярлики на людей і події, про які ти не знаєш або просто не розумієш. І поступово відкривай свою свідомість новому.
  10. Відпусти минуле.Знаю, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж теперішній час, а майбутнє трохи лякає. Але тобі необхідно прийняти той факт, що теперішній час – це все, що у тебе є.
Серпень21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України