• Сьогодні: Субота, 23 Січня, 2021
Інфо ПС

ТАМТЕШНІЙ «СТАЛІН» ПРОДОВЖУЄ ВІЙНУ ПРОТИ НАШОГО «БАНДЕРИ»

Українська історична пам’ять – незручна для всіх, тому що вона викриває всіх, і навіть саму себе. 

Відзначати перемогу над націонал-соціалістичною Німеччиною законно можуть держави-учасники тієї війни, вони ж засновники ООН. Зокрема, Білорусь і Україна. А РФ, навіть у вигляді свого неповноцінного попередника РРФСР, серед таких держав-засновниць ніяк не фігурувала.
Так чому РФ, котра, як самостійна країна з’явилася лише в 1990-му році, підняла над собою фашистський власівський прапор, чому РФ примазується до перемоги СРСР над фашистами в Європі в 1945 році?
Тільки тому що перехопила ядерний чемоданчик СРСР?

——————————-
Ми пам’ятаємо не лише Бабин Яр і Янівський концтабір, але і тюрму на Лонцького, Биківню, Голодомор і голод 1946-47 років, масові депортації українців і геноцид кримських татар. Ми пам’ятаємо не лише остарбайтерів, але і підірваний Хрещатик та Успенський собор, знищений історичний центр Києва, закидання трупами беззбройних селян німецьких позицій, ми пам’ятаємо трагічну долю Варшавського повстання і кримськотатарського народу. Ми пам’ятаємо радянську політику антисемітизму і «п’яту графу в паспорті», депортації вайнахів, німців чи татар.
———————————–

Українська історична пам’ять – незручна для всіх, тому що вона викриває всіх, і навіть саму себе. Проте про неї можна сказати біблійними словами: “якщо ми замовкнемо, то каміння заволає” і “викриє неправду”.
———————————————–

Ми не можемо чесно від щирого серця святкувати ані 8, ані 9 травня – перемога над нацистською Німеччиною не була тріумфом добра над злом, особливо для народів Центральної та Східної Європи. Понад те, ця перемога уможливила порядок, згідно з яким понад 40 років вся Центральна і Східна Європа перебувала під гнітом диктатури, а Східна Європа досі є жертвою країни-агресора, яка реанімує кровожерливі амбіції тодішньої війни. Якщо війна є завершеною, коли всі амбіції відкликані і сюжет боротьби закінчено, то та війна не завершена для України. РФ-СРСР не примирилася з незалежністю України, і тамтешній «Сталін» продовжує війну проти нашого «Бандери», і байдуже, що це міф, якщо через це вбивають реальних людей.

 

Viktor Leshyk

Травень15/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України