• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

ТАКУ ВЛАДУ НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ!

Комплексна політична, економічна, безпекова, управлінська криза поставила Україну на грань втрати суверенітету держави. Україна опинилася перед загрозою з двох фронтів: зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній ворог – Росія – здійснює багатопланову війну проти України: воєнну на обмеженій території, підривну всередині держави, через агентурну мережу в державних структурах, правоохоронних органах, засобах масової інформації, громадських і політичних організаціях, дипломатичну, інформаційну всередині країни і на міжнародній арені.

Мета Росії – знищення Української держави і української нації.

Внутрішній ворог: брехлива, непрофесійна, злодійська і грабіжницька влада. Зажерлива жадібність та непрофесіоналізм найвищих ешелонів влади і найбільше сприяння інтересам жменьки мафіозно-олігархічних груп, їх монополізму в економіці і політиці породжують тотальну корупцію і глибоку соціально-економічну кризу та зубожіння більшості населення, що є найбільшим фактором суспільної дестабілізації, яка йде на користь агрессору, як і невизначеність стосовно зовнішнього агресора і окупанта Російської Федерації з боку Порошенка і Верховної Ради України (юридично досі це не зроблено).

Така політика є колабораціоністською.   Відповідальність за таку зрадницьку політику лягає в першу чергу на Порошенка і його парламентську більшість, яка залежна від нього.
Така влада (президент, парламент і їхній витвір – уряд) є нікчемною і згубною для України. Безумовно, таку владу необхідно змінити.

Постає запитання: як це зробити? По-перше, це потрібно робити цілеспрямовано, продумано і в правильній послідовності – так, щоб не викликати дестабілізації і хаосу, аби не дати можливості зовнішньому ворогові – московським імперським агрессорам – використати ситуацію в своїх цілях. До перезавантаження влади (перевиборів Президента і парламенту) потрібно змусити ВРУ ухвалити: “Закон про тимчасово окуповані території” і “Закон про вибори ВРУ”.

“Закон про тимчасово окуповані території” – це рамковий концептуальний, політико-правовий документ, що, по-перше, юридично визначає наявний факт захоплення частини території України шляхом воєнної агресії іноземною державою – РФ. По-друге, те, що цей окупаційний стан – тимчасовий. По-третє, що Україна ніколи не змириться з окупацією будь-якої частини своєї території і буде намагатися звільнити її всіма наявними засобами: дипломатичними, економічними, воєнними.

Закон не повинен бути обтяжений зайвими деталями і механізмами про деокупацію. Це завдання інших документів.

В законі про вибори потрібно вказувати, в будь-якому випадку, персоніфікацію партійного кандидата в конкретному виборчому окрузі, зниження прохідного бар’єру до 3%, кримінальну відповідальність за порушення виборчого закону і виборчого процесу.

Після ухвалення цих двох важливих законів потрібно приступати до перезавантаження влади через вибори. Звісно, що ні Порошенко, ні його орки в парламенті добровільно на це не підуть. Потрібен масовий, цілеспрямований тиск на ВРУ через БАГАТОТИСЯЧНЕ ПІКЕТУВАННЯ, ЯКЕ ПТРІБНО ПОЧИНАТИ ВЖЕ З 21 БЕРЕЗНЯ. В регіонах організувати тиск (пікетування) обласних рад, обладміністрацій з вимогою приймати рішення на підтримку вищезгаданих законів.

Днями ряд організацій, що вважають себе націоналістичними, ухвалили Маніфест про спільні дії. Ось вони повинні бути в авангарді таких активних кроків, бо без таких дій їхні маніфести перетворяться в мильні бульбашки. Тому – до дій!

Степан ХМАРА, Герой України

Березень21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України