• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

«СВІЙ» ДО «СВОГО» ПО… НАШЕ

Стрийський міськвиконком віддав половину ремонтного бюджету фірмі начальника свого комунального підприємства.

      Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі 20 та 22 вересня 2017 року уклав три угоди на ремонт різних об’єктів з ТОВ «Комунальник 1» на загальну суму 2,34 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.

Фірма здійснить низку капітальних ремонтів у Стрию: тротуару по вул. Виговського (від вул. Грабовецької до в/ч А-2847) за 243,79 тис. грн; внутрішньодворового проїзду по вул. Січових Стрільців, 20 а, 20 б за 715,65 тис. грн та капітальний ремонт вул. Грушевського за 1,38 млн грн. Всі роботи планують завершити до кінця 2017 року.

ТОВ «Комунальник 1» працює виключно зі структурами Стрийського міського виконавчого комітету. За даними Prozorro, з початку 2017 року товариство отримало від міських структур 38 підрядів на загальну суму 15,45 млн грн.

Власником «Комунальник 1» є Андрій Іськів, який одночасно працює на посаді директора ТОВ «Євроасфальт», власником якого є Василь Васьковичдиректор Стрийського міського комбінату комунальних підприємств. Це міське комунальне підприємство є одним з основних замовників для ТОВ «Комунальник 1». Лише з початку року фірма отримала від нього 7 замовлень на 3,68 млн грн.

Крім того, Васькович віддав три замовлення стрийському підприємцю Віталію Мниху, який користується мобільним телефоном доньки Васьковича Соломії Пак, що також періодично бере участь у торгах від Комбінату.

А від колег по виконкому, Госпрозрахункового відділу капітального будівництва, фірма, яку контролює Васькович, отримала з початку року 12 підрядів на 9,2 млн грн. До речі, відділ провів з початку року всього 31 торги на суму 17,09 млн грн. Відтак, «Комунальник 1» освоїв більш ніж половину бюджету.

Жовтень04/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України