• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

СТРИЙСЬКИЙ СУДДЯ – ВЖЕ НЕ СУДДЯ

Вища рада правосуддя (ВРП) 6 червня вирішила відмовити у внесенні подання президентові України про призначення на посади до місцевих судів двом суддям із Львівщини через приховування ними даних щодо притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Під час розгляду члени Вищої ради правосуддя виявили, що у декларації доброчесності за 2016 рік Юрій Андрейків вказав, що «не здійснював вчинків, що можуть мати наслідком притягнення його до відповідальності». Однак ці дані не відповідають дійсності, оскільки 15 грудня 2016 року патрульна поліція Львова затримала нетверезим Юрія Андрейківа у Стрию. Суддя просто заснув, зупинившись у власному автомобілі перед світлофором. Патрульні зафіксували сильний алкогольний запах від судді, але той відмовився проходити тест на алкоголь.

Юрій Андрейків намагався пояснити членам ВРП, що не вживав алкоголь, а приймав «діабетон», оскільки має цукровий діабет. Але під час обговорення з’ясувалося, що «діабетон» належить до препаратів, які знижують гостроту реакції і впливають на здатність керувати транспортним засобом – тому керувати автомобілем під дією такого препарату також заборонено.

Найцікавіше, що Юрій Андрейків так і не був покараний за ймовірне водіння напідпитку. Спочатку шестеро (!) поспіль колег Андрейківа по Стрийському суду відмовились розглядати його справу, а поки вони передавали цю справу один одному, закінчився  тримісячний термін, відведений законом для розгляду таких справ.

Тож суддя Андрейків не заплатить штрафу і не втратить водійські права, але втратить роботу. Як пояснили ZAXID.NET у Львівському окружному адміністративному суді, рішення ВРП від 6 червня означає, що голова суду має звільнити зазначеного суддю з посади. Окрім того, судді, звільнені за поданням Вищої ради правосуддя, у майбутньому не можуть призначатись на посади в інших судах.
Фото і відеоматеріали – тут:
https://zaxid.net/pyaniy_suddya_zi_striya_shho_zasnuv_posered_dorogi_vtrativ_posadu_n1427975

Червень08/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України