• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Сонячні електростанції в Чорнобилі

Китайські інвестиційні компанії – фірма GCL System Integration Technology і концерн China National Complete Engineering планують збудувати в 10-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС сонячні електростанції (СЕС). Роботи мають розпочатися наступного року, пише Reuters. СЕС повинні скласти альтернативу атомним електростанціям.

Китайці готові інвестувати в сонячний парк понад 1 млрд доларів, оскільки розглядають його як довгостроковий проект на перспективному ринку. Передбачається, що СЕС вироблятимуть 1 ГВт-год електроенергії в рік.

«Ми спробуємо відновити забруднену радіацією територію з допомогою зелених і відновлювальних джерел енергії та сподіваємося, що це принесе суттєву соціальну та економічну користь», — заявив голова правління GCL System Integration Technology Шу Хуа, інформує facenews.ua.

Листопад22/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України