• Сьогодні: Середа, Червень 19, 2019
Інфо ПС

СЬОГОДНІ Є ЗАБАГАТО «МОЯ ХАТА З КРАЮ»…

Направду, ніде немає такого криводзеркалля і підміни понять як у альянсі часу з особистістю.

Ми старіємо, обростаючи лисинами, сивинами і целюлітами. Стають дорослими наші діти, повносило включаючись у нові гонки на маленькому міському іподромі.

Нам ніколи не вдасться володіти взаємовиключаючими можливостями: бути членом комуністичної партії і конгресу українських націоналістів, публічно боротися і приватно служити, мати необмежену владу і не мати ні грама відповідальності.

З цим гірким усвідомленням наймудріше хіба змиритися. І що там наша воля! Для добробуту міста замало одиничних воль. Бо є забагато «моя хата з краю».

Але весь парадокс полягає в тому, що доля всіх приватних хат, квартир і будинків тісно пов’язана з диригентськими паличками наших керманичів.

Зрештою, все, що сьогодні здається монолітом, завтра скаправіє і понікчемніє, а непримітне нині – буде новим монолітом завтра, щоб потім потьмяніти. Бо така абсолютна необхідність.

Багатьом із нас просто не пощастило з часом, бо сьогодні посада талановитої людини просто відмінена – масове вище від елітарного, профанне важливіше від сакрального, а на святому висить цінник…

 

Олег ФИЛИК

Березень06/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України