• Сьогодні: Четвер, 23 Вересня, 2021
Інфо ПС

СЬОГОДНІ ВЛАДА – ЦЕ КРАСИВІ СЛОВА ПРО ЧУЖЕ МАЙБУТНЄ ЗАРАДИ СВОГО ЩАСЛИВОГО «ВЖЕ»

             Є одне слово, в яке я не вірю. Не вірив і не буду. Зрештою, це не просто слово – це те, що зробило мене владним атеїстом в епоху квартальної демократії. У цьому слові весь «закон» і пороки нашого часу.

            Чим більше ти пережовуєш слово «ПОТІМ», тим більше ти голодний на майбутні «потім». Якщо раніше найкращим способом дотримати обіцянку було її не давати, то зараз обіцяють все і всім, наліво і направо…  Це – слово, за яке ніколи не доведеться відповідати. Це – слово, яке ніколи не можна критикувати. Це слово – ще не брехня, але вже й не правда.

            У великій брехні, як і у великому «ПОТІМ», є певна сила, що викликає довіру. Широкі маси завжди простіше переконати на глибинному емоційному рівні, ніж на свідомому. Через примітивність свого мислення вони легше вірять великому «ПОТІМ», ніж малому «зараз», бо вони самі часто кажуть неправду в дріб’язкових ситуаціях, але не наважуються на масштабний обман. Їм ніколи не спаде на думку сфабрикувати колосальну вигадку, і вони ніколи не повірять, що хтось інший має нахабство так потужно деформувати правду на невизначений термін. Навіть якщо їм детально пояснити, що так не буває – вони заперечуватимуть і казатимуть, що має бути інше пояснення.

            Сьогодні влада в країні та й, зрештою, у моєму місті це красиві слова про чуже майбутнє заради свого щасливого теперішнього.

            Ну от скажіть, за кого сьогодні влада має людей у цьому місті? З одного боку ми бачимо, як лідери громадської думки з апломбом демонструють обговорення прийняття статуту міста з експертами з Ради Європи, а з іншого – заступник міського голови з телеекрану вчить нас, як оплачувати паркувальні квитки в напівлегітимних паркоматах… Бо ж бачите – неповносправні не можуть самі розібратися, як заплатити.

           З одного боку ми закнчуємо бюджетний рік із діркою у більш ніж 20 мільйонів, а з іншого – нам кажуть, що потрібно негайно відремонтувати старий фонтан на алейці, бо без цього ніяк.

           Що це? Подумайте, люди! Але не ПОТІМ, а ЗАРАЗ. ВЖЕ!

Олег ФИЛИК

Серпень30/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України