• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

СЬОГОДНІ НА СТРИЙСЬКОМУ ПОЛІГОНІ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ «МИЄТЬСЯ» ЩЕ ОДИН МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Мій покійний дід Андрій, царство йому Небесне, а він якраз був ровесником репрезентантів міської влади, якось казав: «Олеже, вкрадеш трішки – сядеш до тюрми, вкрадеш багато – станеш директором».

…Сотні разів зарікався не писати про табуйовану тему першої міської заповіді «Скажи мені, хто твій кум – і я скажу, хто ти», але не можу стриматися. Не тому, що не поважаю нервову систему нашого мера – навпаки, зичу йому міцного здоров’я і витримки, бо це зовсім нелегко в такому віці змусити головний міський віник вивчати англійську мову… А доведеться, бо, судячи з усього, тікати будуть together. Чи, як там кажуть, KUM FOREVER.
Те, що я зараз пишу, я пишу виключно з мотивів самозбереження цього міста та представницького депутатського інституту у ньому, якщо такий ще існує у Стрийській міській раді.
До мого приходу у раду щороку, чи не кожної сесії, виділялися мільйони гривень на міський комбінат комунальних підприємств, який є не просто збитковим, але прибутковим ніколи не стане – бо беззбиткових КОНВЕРТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ просто не існує. Проте останні роки йдеться про справді висмоктані з пальця суми – нереальні вливання… Не винятком є і чергова червнева сесія.
Напевно, навіть в Пентагоні немає такого інформаційно-засекреченого, режимного об’єкта, як наш Міський Комбінат Комунальних підприємств. Кажу це абсолютно відповідально і авторитетно, бо персонально обійшов усі відділи ЖКГ і нічого, окрім актів виконаних робіт, їх розшифровки та порцій чергової акторської майстерності у виконанні другого заступника, я не побачив. І це при тому, що згідно з Постановою КМ № 835 органи місцевого самоврядування повинні публікувати у формі відкритих даних фінансову звітність суб’єктів господарювання комунальної власності. Себто є прямий обов’язок розміщувати інформацію про роботу комунальних підприємств, у тому числі – фінансові звіти, біографічні довідки керівників, аудиторські висновки.
Якщо не контролюєш себе, то тебе контролює хтось інший. Я не хочу і відмовляюся вірити в те, що більше трьох десятків депутатів знову розсунуть ноги перед черговими мільйонними забаганками горе-директора, знаючи, що насправді левова частка цих грошей піде на збільшення обсягів нелегального транзиту «золотого сміття», яке і надалі сотнями тон цілодобово завозиться машинами цього самого директора на АВАРІЙНИЙ міський полігон побутових відходів.
Чи, можливо, вас переконають, що, при виставленому рахунку на сотні тисяч гривень за зрізку дерев у МКПП відсутні кошти на придбання бензопили. А що, ну давайте почнемо їм лампочки до вбиралень із міського бюджету купувати чи віники плести!!!
Сумно.
Знаєте, найстрашніше мислення – це дармове мислення, і цих людей, навчених на бюджетний кульочок, уже не зміниш. Проте, я ЗАКЛИКАЮ усіх ключових гравців у цьому місті – великих забудовників, які трансформують та модернізують Стрий, усіх авторитетних підприємців, бо бізнес завжди був кровоносною системою міста і має залишатися недоторканим, я ЗАКЛИКАЮ усіх некуплених силовиків, бо вірю, що  у міських СБУ та Прокуратурі є чесні, фахові, порядні люди, ЗАКЛИКАЮ усіх моїх колег депутатів врешті-решт угомонити цю жадібну комунальну істоту, засліплену десятками тисяч доларів відкатних за несанкціоновані фури зі сміттям. Вона думає, що сіла на «тему» – зірвала куш.


Я абсолютно авторитетно заявляю – сьогодні на Стрийському полігоні побутових відходів «миється» ще один міський бюджет.
Якщо хтось вважає, що я перебільшую, відповім: я був на Грибовицькому сміттєзвалищі і, повірте, сказати, що нам ще до них далеко – не повертається язик.
Хлопці, ну хто ж буде купувати у ваших магазинах, жити у ваших котеджах чи новобудовах, відпочивати у ваших ресторанах, якщо ВОНИ ще до свого ВЕЛИКОГО ПЕРЕСЕЛЕННЯ залишать по собі велику, смердючу, вигрібну яму?!!!


Чи знову промовчимо і поставимо приблизно ось такий ХРЕСТ на нашому місті?!!!

Олег ФИЛИК

Травень30/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України