• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Щоб захищати Батьківщину — дозволу не потрібно

Командир Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпицький на заяву спікера Адміністрації президента з питань АТО Андрія Лисенка, що загиблі в районі шахти «Бутівка-Донецька» бійці ПС знаходилися на передовій несанкціоновано відповів у своєму Facebook:

«Щоб захищати Батьківщину — дозволу не потрібно. Та й у кого цей дозвіл брати? Може, у тих, хто, маючи конституційний обов’язок захищати територіальну цілісність, допустив захоплення терористами українських територій? Чи у тих, хто протягом двох років не може повернути частину українських територій? Чи, може, у тих, хто без жодного пострілу здав Крим? Чи, може, у тих, хто поклав людей у котлах через власну некомпетентність? Чи, може, у тих, хто робить зараз із воїнів мішені для тренування сепаратистів, забороняючи активно їх знешкоджувати на випередження, декларучи, що воєнного шляху звільнення територій немає! Так віддайте тоді території і зупиніть щоденне вбивство наших воїнів.

І останнє. «Мінські договорняки» — яку юридичну силу вони мають, аби їх виконувати? Хто делегував повноваження медведчукам і йому подібним вести переговори з терористами і окупантами від імені українського народу? І де гарантія, що потім, коли влада в цій країні зміниться (вона ж не вічна, правда?) офіцери не постануть перед судом за виконання злочинних наказів (мінських домовленостей) в той час, коли «вище керівництво» драпане за кордон, як їхні попередники?

І ще, дякую полковнику Лисенку за визнання наших бійців Героями».

Листопад23/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України